Kasia Glinka ma córeczkę! Pokazała ją na Instagramie [WIDEO]

Kasia Glinka jest mamą dwóch chłopców. Dziś niespodziewanie ogłosiła, że ma... córeczkę. Pokazała ją na Instagramie.

Kasia Glinka ma córkę

Kasia Glinka kilka dni temu zelektryzowała fanów swoim wpisem na Instagramie. 46-latka opublikowała wideo, na którym nie powiedziała ani słowaWyraźnie wzruszona patrzyła w kamerę. Na materiale wideo pojawił się również tajemniczy napis:

Zawsze marzyłam o córeczce… Teraz moje marzenie się spełnia.

W opisie natomiast dodała:

CDN [ciąg dalszy nastąpi – przyp. red]

Internauci szybko zaczęli wymieniać się swoimi domysłami w sekcji komentarzy. Niektórzy przypuszczali, że w domu aktorki pojawi się zwierzak, inni spekulowali o córce w jednej z jej roli. Wiele osób zwróciło natomiast uwagę na ogromne wzruszenie Kasi Glinki i jej publikację zinterpretowali jako informację o ciąży. W jej stronę skierowali liczne gratulacje.

Kasia Glinka adoptowała dziecko. Pokazała córkę na Instagramie

Tajemniczy wpis aktorki wzbudził wiele emocji. Na zapowiedziany „ciąg dalszy” aktorki nie trzeba było jednak długo czekać. Dziś na jej Instagramie pojawiła się nowa publikacja, która rozwiązała wszelkie wątpliwości o ciąży Kasi Glinki. Aktorka przekazała fanom, że… zaadoptowała dziecko! Pokazała też, jak wygląda jej córeczka Angel

Nawiązując do mojego ostatniego posta, chciałam wam przedstawić moją córeczkę. To jest Angel. Zaraz po urodzeniu została porzucona przez swoją biologiczną mamę i trafiła do Domu Dziecka Kasisi w Zambii. Podjęłam decyzję o adopcji na odległość, dzięki czemu będę mogła zapewnić dziewczynce wszystko, czego potrzebuje - powiedziała.

Kasia Glinka adoptowała dziewczynkę. Internauci wzruszeni 

Informacja o adopcji dziecka przez Kasię Glinkę szybko zdobyła uwagę internautów. Obserwatorzy aktorki w komentarzach nie kryją, że są wzruszeni jej decyzją. Posłali w stronę 46-latki wiele ciepłych słów.

Brawo Kasia. Chciałaś córcię, no to spełniłaś swoje marzenie. Zdrówka i szczęścia życzę
Wzrusz. Jest Pani niesamowita
Gratuluję! Wielki szacun. Ma pani wielkie serce
Wzruszyłam się – czytamy.

Kasia Glinka będzie miała córeczkę? Aktorka opublikowała wymowny wpis. Pod nim lawina gratulacji [WIDEO]
Kasia Glinka jest mamą dwóch chłopców. Na Instagramie opublikowała wpis, który może sugeruje, że jej rodzina wkrótce się powiększy. Aktorka napisała o córce i spełnianiu się jej marzeń!

Oceń ten artykuł 0 1