Katarzyna Cichopek na nowym selfie. Tak podzieliła się swoją radością! "Czekaliśmy na ten moment z niecierpliwością"

Katarzyna Cichopek dzieli się swoją radością z internautami. Na Instagramie właśnie pojawiły się nowe zdjęcia gwiazdy "M jak miłość" w wyjątkowym towarzystwie, a zamieszczony do nich opis zdradza naprawdę sporo! "Czekaliśmy na ten moment z niecierpliwością" - zdradziła aktorka.

Katarzyna Cichopek i „Pytanie na śniadanie”

Katarzyna Cichopek należy do grona gwiazd, które umiejętnie „rozciągają dobę”, angażując się w coraz to nowe projekty. Aktorka niezmiennie łączy wizyty na planie serialu: „M jak miłość” (w którym gra od samego początku), z pojawianiem się przed kamerami „Pytania na śniadanie”. Cichopek dołączyła do grona prowadzących poranny program we wrześniu 2020 roku, a na szklanym ekranie często towarzyszy jej dziennikarz Maciej Kurzajewski.

O Katarzynie Cichopek w ostatnim czasie zrobiło się także głośno także w kontekście jej życia prywatnego: w połowie marca aktorka i jej mąż – tancerz Marcin Hakiel – poinformowali opinię publiczną o rozstaniu, publikując specjalne oświadczenie.

"M jak miłość" jako "serial kryminalny"? Ten ruch scenarzystów nie spodobał się widzom!
Widzowie "M jak miłość" mają coraz mniej zaufania do scenarzystów? Po emisji nowego odcinka w komentarzach pojawiły się nawet odniesienia do... "serialu kryminalnego"! Co dokładnie nie spodobało się...

Katarzyna Cichopek niezmiennie unika komentowania tego, co dzieje się w jej życiu w momencie gdy gasną kamery, ale za to chętnie wprowadza swoich instagramowych obserwatorów w „telewizyjny świat”. Aktorka ochoczo pokazuje im bowiem kulisy powstawania projektów z jej udziałem i nie inaczej było tym razem. Ekipa „Pytania na śniadanie” wzięła udział w pracach nad letnim spotem, a Kasia Cichopek „zdradziła”, jak powstawał. Obok instagramowych relacji pojawiła się również specjalna galeria zdjęć, na których znaleźli się telewizyjni przyjaciele gwiazdy.

Przesuń w prawo.

Ekipa „Pytania na śniadanie” gotowa na lato

Na ujęciach znaleźli się m.in.: Maciej Kurzajewski, Ida Nowakowska, Małgorzata Opoczkowska, Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan, Łukasz Nowicki i Aleksander Sikora. Jak widać, wszystkim towarzyszyły wyśmienite humory! W opisie do wspomnianych fotografii Katarzyna Cichopek zdradziła także, jaką jeszcze niespodziankę przygotowali dla widzów „śniadaniówki” – okazało się, że grupa prowadzących „Pytanie na śniadanie” jest już gotowa na powitanie lata! Wszystko za sprawą umieszczonego na zewnątrz, specjalnego studia.

Kochani, serdecznie zapraszamy do naszego letniego, plenerowego studia @pytanienasniadanie. Czekaliśmy na ten moment z niecierpliwością. Z tej okazji powstał również letni spot. Kulisy powstawania wrzuciłam w story. Rzućcie okiem i bądźcie z nami @pytanienasniadanie codziennie od 7:30

– zachęcała Cichopek.

Wspomniane nagranie także znalazło się w mediach społecznościowych, a ściślej – na instagramowym koncie programu.

https://www.instagram.com/p/Cd0HQnPlox_/

Katarzyna Cichopek na Instagramie

Internauci śledzący poczynania Katarzyny Cichopek w sieci szybko zapełnili sekcję komentarzy pod najnowszą publikacją aktorki, nie szczędząc komplementów:

Najlepsi z najlepszych, super Wy!

Wspaniała ekipa wspaniałych ludzi.

Piękni i młodzi. Uwielbiam „Pytanie na śniadanie”.

Jak ja Was uwielbiam. Pięknie razem wyglądacie!

Promienieje pani Kasia.

Który duet z „Pytania na śniadanie” podoba się Wam najbardziej?

"M jak miłość" jako "serial kryminalny"? Ten ruch scenarzystów nie spodobał się widzom!
Widzowie "M jak miłość" mają coraz mniej zaufania do scenarzystów? Po emisji nowego odcinka w komentarzach pojawiły się nawet odniesienia do... "serialu kryminalnego"! Co dokładnie nie spodobało się...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze