Katarzyna Cichopek pochwaliła się efektem wizyty u fryzjera. Tak teraz wygląda! [ZDJĘCIE]

Katarzyna Cichopek wrzuciła na Instagram nowe zdjęcie. Kadr powstał podczas wizyty aktorki w zaprzyjaźnionym salonie fryzjerskim. Gwiazda "M jak miłość" zdecydowała się na wiosenną metamorfozę!

Katarzyna Cichopek na Instagramie

Katarzyna Cichopek z pewnością nie narzeka na brak zawodowych obowiązków. Chociaż ostatnio pożegnała się z programem: „Pytanie na śniadanie”, to wciąż pracuje nad nowymi odcinkami serialu: „M jak miłość”. 41-latka dba również o promocję swojej marki kosmetyków, a na Instagramie zamieszcza materiały zachęcające do sprawdzenia różnych produktów. W napiętym grafiku partnerka Macieja Kurzajewskiego znalazła czas na wizytę u zaprzyjaźnionego fryzjera. Na spotkanie udała się wraz z córką, a pamiątkową fotografią z eskapady podzieliła się na Instagramie.

Katarzyna Cichopek i metamorfoza

Katarzyna Cichopek do tej pory była wierna jednej fryzurze. Już od jakiegoś czasu aktorka „zamienia” sprężyste loki na ciemne, proste pasma. Teraz także postanowiła nie odbiegać od wcześniej obranego wzoru, decydując się na krótkie podcięcie. W opisie do zamieszczonego kadru odtwórczyni roli Kingi Zduńskiej w „Mjm” podziękowała ekspertom odpowiedzialnym za jej metamorfozę. Zwróciła się także z pytaniem do internautów:

Dziękujemy za wiosenne porządki na głowach. Zapuszczać włosy? Czy obciąć krócej?

Internauci nie pozostawili aktorki bez odpowiedzi! W sekcji komentarzy chętnie pisali o swoich przemyśleniach:

Ekstra.

Tak idealnie.

W kręconych ładniej.

Tak jak masz włosy, to są cudowne (…).

A wam, jak się podoba?

Widzowie "M jak miłość" dopatrzyli się "wpadki"! "Ale tam dziwna pogoda"
Co to był za odcinek! W "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) walczyła o życie, a uratowali ją przyjaciele. Czujni widzowie dopatrzyli się pewnego szczegółu, o którym wspomnieli w sieci. O czym dokładnie mowa?

Oceń ten artykuł 0 1