Widzowie "M jak miłość" dopatrzyli się "wpadki" w nowym odcinku serialu. "Ale tam dziwna pogoda"

Co to był za odcinek! W "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) walczyła o życie, a uratowali ją przyjaciele. Czujni widzowie dopatrzyli się pewnego szczegółu, o którym wspomnieli w sieci. O czym dokładnie mowa?

„M jak miłość”, nowy odcinek w TV i online. Kiedy i gdzie oglądać?

Nowe odcinki „M jak miłość”, które można oglądać w TVP 2  w poniedziałki i we wtorki o godz. 20:55, dostarczają widzom wielu emocji. 1780. epizod (powtórka jest dostępna online – na platformie vod.tvp.pl) upłynął pod znakiem dramatycznej akcji ratunkowej. Franka (Dominika Kachnik) była o krok od utonięcia! Chwila nieuwagi wystarczyła, by żona Pawła (Rafał Mroczek) zniknęła pod wodą. Na szczęście na ratunek Franciszce ruszył najpierw Artur (Łukasz Garlicki), a następnie Zduński i Dima (Michaił Pszeniczny). Dzięki sprawnej akcji mężczyzn nikomu nic się nie stało, a Paweł podziękował Nowakowskiemu za pomoc.

Tuż po emisji nowego odcinka „Emki” widzowie chętnie dzielili się swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych. Pod kadrem przedstawiającym serialowych Pawła i Artura niektórzy pisali o tym, co rzuciło im się w oczy podczas seansu. Mowa bowiem o… suchych ubraniach!

Nowy odcinek „M jak miłość” pod lupą widzów

Zarówno na Instagramie, jak i na Facebooku fani serialu „M jak miłość” pozostawili po sobie „ślady” w postaci komentarzy. Wśród wspomnianych wpisów pojawiły się odniesienia do suchej odzieży panów ratujących Frankę:

Zadziwiające, że oni wyszli z tej wody w suchych ubraniach.

Ubrania szybciej wyschły niż włosy.

Ale tam dziwna pogoda jest, żeby ciuchy wyschły szybciej niż włosy.

Włosy mokre, ale ciuchy już nie.

Z drugiej strony nie zabrakło głosów tłumaczących taki zabieg:

Przecież oni nie wchodzili do wody w ubraniach.

Bo zdjęli ubrania.

Też to zauważyliście, oglądając nowy odcinek „Mjm”?

Roszady wśród gwiazd "M jak miłość" nie spodobały się widzom. "Sztuczne podtrzymanie postaci"
W nowych odcinkach "M jak miłość" pojawiła się dawno niewidziana bohaterka. Co ciekawe, zyskała inną "twarz"! Taka zmiana nie do końca spodobała się widzom...

Oceń ten artykuł 1 6

Ogólna ocena Widzowie "M jak miłość" dopatrzyli się "wpadki" w nowym odcinku serialu. "Ale tam dziwna pogoda" to: 14% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.