Katarzyna Cichopek tęskni za latem. Aktorka opublikowała zachwycające zdjęcie z wakacji

Tęsknisz za latem? Nie jesteś jedyny! Zimowa chandra łapie już także polskie gwiazdy, które z utęsknieniem wracają myślami do wakacji. Do grona osób, które już odliczają do cieplejszych miesięcy, należy Katarzyna Cichopek. W internetowej galerii gwiazdy serialu "M jak Miłość" pojawiła się wyjątkowa fotografia z plaży.

Wspomnienia z wakacji

Mimo że w tym roku zima nie zaatakowała nas bardzo ujemnymi temperaturami oraz obfitymi opadami śniegu, niejeden z nas z utęsknieniem wraca już myślami do wakacji. Na wspomnienia z lata nachodzi coraz więcej osób, w tym polskich gwiazd. Do cieplejszych miesięcy z niecierpliwością odlicza już Katarzyna CichopekW wirtualnej galerii aktorki znanej z serialu „M jak Miłość” pojawiło się wyjątkowe zdjęcie. Słońce, plaża, morze… Czego chcieć więcej?

Do lata już bliżej niż dalej...kto odlicza ze mną? – napisała na swoim Instagramie Cichopek

„Cudowne zdjęcie”

Pod zdjęciem bardzo szybko pojawiło się wiele komentarzy. Fani aktorki również z niecierpliwością wyczekują już lata. Wiele internautów zwróciło także uwagę na stylizację aktorki. Wielbiciele Cichopek są zachwyceni jej wyglądem, co potwierdzają liczne miłe słowa:

Jak Bóg mógł stworzyć tak piękna kobietę, nadal nie mogę tego zrozumieć

Piękne zdjęcie

Ekstra spódnica!

Cudowne zdjęcie

Skąd taka piękna spódnica?

Aktorka "M jak Miłość" pokazała zdjęcie z planu sprzed lat. Tak zmieniła się Katarzyna Cichopek!
Pamiętacie pierwsze odcinki "M jak Miłość"? Jeśli tak, to z pewnością macie w głowie m.in. obraz Katarzyny Cichopek-Hakiel, która gra w serialu niemal od...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Katarzyna Cichopek tęskni za latem. Aktorka opublikowała zachwycające zdjęcie z wakacji to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze