Katarzyna Glinka pokazała twarz bez makijażu. Jak aktorka prezentuje się w naturalnej wersji? [WIDEO]

Katarzyna Glinka wrzuciła na Instagram nagranie, na którym zaprezentowała się w dwóch wydaniach. Najpierw widać jej twarz bez makijażu, a następnie: już po użyciu kosmetyków. Jesteście ciekawi, jak wygląda w takich odsłonach?

Katarzyna Glinka – filmy, seriale, spektakle

Katarzyna Glinka z pewnością nie narzeka na nudę w pracy! Mająca na swoim koncie wiele serialowych oraz filmowych ról aktorka umiejętnie łączy swój czas między pracą na planie „Barw szczęścia” a występami w spektaklach teatralnych. W hicie TVP gra od pierwszego odcinka, a jej postać – Katarzyna Górka – skradła serca widzów. Nowe odcinki z udziałem gwiazdy można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20:10 w telewizyjnej „Dwójce”.

Poza przygodą z „Barwami…” Górka realizuje się aktorsko, grając także w filmach oraz w teatrze. Część swojego życia pokazuje na Instagramie, gdzie cieszy się sporą sympatią. Licznik tzw. followersów, czyli osób obserwujących profil aktorki, wskazuje już ponad 300 tysięcy!

Jak Kasia Glinka wygląda bez makijażu? Odpowiedź na to pytanie przynosi najnowsze wideo, jakie trafiło na wspomniany profil. Gwiazda, zapraszając na spektakl z jej udziałem, zaprezentowała się w dwóch różnych wersjach.

Katarzyna Glinka bez makijażu

Najpierw Glinka patrzy prosto w obiektyw, pokazując się w naturalnej odsłonie. Następnie zasłania ręką obiektyw, by już za chwilę zaprezentować się w scenicznym makijażu. W opisie aktorka wyjawiła, że jej wizyta w salonie kosmetycznym nie była przypadkowa – wczoraj odbyła się bowiem uroczysta premiera nowej sztuki!

Na Instagram trafiła również pamiątkowa galeria ukazująca 46-latkę pozującą na „czerwonym dywanie”. Wykonany wcześniej make-up idealnie zgrywał się z wyrazistą kreacją prosto od Violi Piekut.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Katarzyna Glinka (@katarzynaglinka)

Pod wpisami gwiazdy szybko zaroiło się od komentarzy. Internauci zgodnie stwierdzili, że wyglądała olśniewająco.

Piękna i utalentowana!

Bosko.

Rakieta!

Lady in Red – pisali w odpowiedziach. 

Kasia Glinka ma córeczkę! Pokazała ją na Instagramie [WIDEO]
Kasia Glinka jest mamą dwóch chłopców. Dziś niespodziewanie ogłosiła, że ma... córeczkę. Pokazała ją na Instagramie.

Oceń ten artykuł 0 0