Katarzyna Grabowska urodziła! Gwiazda "Zakochanych po uszy" zdradziła płeć i imię dziecka

Katarzyna Grabowska została mamą! Na świat przyszło pierwsze dziecko aktorki znanej z serialu: "Zakochani po uszy". Córka Andrzeja Grabowskiego przekazała radosną wieść za pośrednictwem mediów społecznościowych, a przy okazji zdradziła imię maleństwa.

Katarzyna Grabowska – ciąża, dziecko

Katarzyna Grabowska została mamą! Aktorka i jej mąż – Damian Kulec – powitali na świecie pierwsze dziecko, a radosną nowiną wczoraj podzieliła się w sieci sama gwiazda serialu: „Zakochani po uszy”. Publikując pierwsze zdjęcie z maluchem, przy okazji zdradziła jego imię. Szczęśliwi rodzicie powitali na świecie dziewczynkę: Jagodę.

Dziś, w słoneczne jesienne popołudnie wyszliśmy do domu!!!! :) dziękuje Ci losie za zdrową, piękną córkę. A Tobie Jagódko życzę pięknego życia! Obiecuję, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby takie właśnie było! Dziękuję, że nas wybrałaś

– wyznała wzruszona Kasia Grabowska.

Katarzyna Grabowska urodziła

Młodsza córka Andrzeja Grabowskiego prywatnie od trzech lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim. Aktorka wcielająca się w postać Asi Popiel w serialu: „Zakochani po uszy” oraz jej wieloletni partner – Damian Kulec – powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w 2018 roku, a teraz ich rodzina powiększyła się o córkę! Pod postem pięknej, młodej mamy szybko posypały się gratulacje, a swoje słowa pozostawiło wiele gwiazd!

Ojeeeeeej, ale cudownie !!!! GRATULACJE KOCHANI! Witaj Jagódko

– pisała Barbara Kurdej-Szatan.

Gratulacje dla Was Kochani. Jagódko, witaj na świecie

– wtórowała jej Katarzyna Cichopek.

Gratulacje pozostawili również m.in.: Zofia Zborowska, Dariusz Wieteska, Ilona Janyst, Filip Gurłacz i Małgorzata Heretyk. My także dołączamy się do tych słów!

Ilona Janyst "maskuje" ciążowe krągłości? Gwiazda "M jak Miłość" wkrótce zostanie mamą!
W polskim show-biznesie trwa istny baby boom! Do roli mamy ponownie szykuje się m.in. występująca w "M jak Miłość" Ilona Janyst. Na nowym zdjęciu prosto z garderoby gwiazda wcielająca się w Anetę...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze