Katarzyna Nosowska ma 27-letniego syna. Mikołaj związał się z wokalistką z "The Voice Kids" [ZDJĘCIA]

Mikołaj Krajewski, jedyny syn Katarzyny Nosowskiej, od dłuższego czasu jest w związku ze znaną z trzeciej edycji "The Voice Kids" Hanią Sztachańską. Dzieli ich dziesięć lat. Tak spędzają urlop.

Syn Nosowskiej i gwiazda „The Voice Kids” razem

Publiczność telewizyjna pamięta Hanię Sztachańską z trzeciej edycji „The Voice Kids”, która emitowana była na antenie TVP2 na początku 2020 roku. 14-letnia wówczas wokalistka podczas przesłuchań w ciemno zachwyciła trenerów swoim wykonaniem hitu „Nothing Breaks Like a Heart” Miley Cyrus. Odwróciły się fotele Tomsona i Barona oraz Cleo, ona zaś postanowiła kontynuować przygodę w programie jako podopieczna chłopaków z Afro. Ci doprowadzili ją do samego finału, w którym ostatecznie zajęła trzecie miejsce. Zwycięzcą został wtedy Marcin Maciejczak.

Kilka miesięcy temu o Hani Sztachańskiej znów zrobiło się głośniej, tym razem jednak za sprawą doniesień na temat jej życia uczuciowego. 17-letnia dziś finalistka „The Voice Kids” od dłuższego czasu jest w związku z Mikołajem Krajewskim, synem wokalistki Katarzyny Nosowskiej i perkusisty Adama Krajewskiego. Dzieli ich dziesięć lat.

Mikołaj Krajewski i Hania Sztachańska są parą

17-letnia Hania Sztachańska i 27-letni Mikołaj Krajewski chętnie chwalą się w sieci wspólnymi zdjęciami. W mediach społecznościowych relacjonują m.in. kolejne wspólne wyprawy. Dopiero co byli w Egipcie, a już wyruszyli do Grecji – na wyspę Zakintos. Nowe zdjęcia pary potwierdzają, że miłość kwitnie.

Mój mężczyzna jest najlepszym fotografem, przysięgam

– zachwyca się ukochanym w jednym z instagramowych wpisów uczestniczka „The Voice Kids”.

Przesuń w prawo, by zobaczyć następne zdjęcia.

Oceń ten artykuł 2 1

Ogólna ocena Katarzyna Nosowska ma 27-letniego syna. Mikołaj związał się z wokalistką z "The Voice Kids" [ZDJĘCIA] to: 66% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.