Katy Perry dzieli się z fanami radosną nowiną. Zdjęcie w tej sukience pokazuje nagą prawdę!

Katy Perry nie raz mówiła o tym, że chciałaby znów zostać mamą. Piosenkarka pokazała się w obcisłej sukience. Ujawniła całą prawdę?

Chce być mamą

Odkąd sama Katy Perry zaczęła mówić o radości, jaką daje jej macierzyństwo i o chęci posiadania większej ilości dzieci, co chwilę pojawiają się pogłoski o jej kolejnej ciąży. Piosenkarka wielokrotnie mówiła, że jest gotowa ponownie zostać mamą.

Szczęśliwy związek

Katy Perry jest związana z aktorem Orlando Bloomem. To znane i lubiane gwiazdy. Stanowią jedną z najpopularniejszych i najbardziej udanych par w show-biznesie. Każde z nich przeszło przez nieudane związki. Orlando był mężem znanej modelki Mirandy Kerr, rozwiedli się, ale wciąż łączą ich dobre stosunki i 10-letni syn, Flynn. Z kolei Katy Pery wyszła za komika i aktora Rusella Branda, z którym również się rozstała.

Mama na pełen etat

Bloom oświadczył się Perry i razem doczekali się pierwszej córki Daisy Dove. Zarówno Orlando jak i Katy często spędzają czas z synem aktora. Katy Perry mówiła o tym, że jest gotowa na drugie dziecko na początku października. Była to kolejna opowieść artystki o rodzicielstwie:

Rozumiem, dlaczego ludzie robią to od wieków i robią to wiele razy. To hit.

Jurorka w Idolu

Tymczasem gwiazda pokazała się w 20. edycji amerykańskiego "Idola". Jurorami w tegorocznej edycji talent show, American Idol są: Luke Bryan, Katy Perry i Lionel Richie. Na zdjęciu widzimy Katy Perry, która pozuje w obcisłej i mocno wyciętej, pomarańczowej sukience. Na tym etapie trudno stwierdzić, czy widać, chociaż lekko zaokrąglony brzuszek i czy Katy faktycznie jest w ciąży. Gwiazda skomentowała fotografię:

Rok 20. trwa. I mama nie jest tu, żeby się bawić.

W kwestii ewentualnej ciąży, pozostaje czekać na wypowiedź Katy i Orlando. Czy Daisy Dove będzie miała wkrótce kolejnego braciszka albo siostrzyczkę?

Oceń ten artykuł 3 1

Ogólna ocena Katy Perry dzieli się z fanami radosną nowiną. Zdjęcie w tej sukience pokazuje nagą prawdę! to: 75% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.
Komentarze