hity na MAXXa
hity na MAXXa

Kawałek David Guetta i Nicki Minaj przebił miliard odtworzeń na YouTube!

Minęło równo rok i dziewięć miesięcy od debiutu na YouTube przeboju "Hey Mama" Davida Guetty z gościnnym udziałem Nicki Minaj, Bebe Rexhy i Afrojacka. W ciągu tego czasu klip odtworzono ponad miliard razy! Wraz z tym wynikiem klip stał się 49. Wideo w historii serwisu, który przebił tę liczbę!

Utwór "Hey Mama" Davida Guetty z gościnnym udziałem Nicki Minaj, Bebe Rexhy i Afrojacka zadebiutował w połowie marca 2015 roku, natomiast klip do piosenki ukazał się 19 maja 2015 roku. Czwarty singiel z albumu "Listen" francuskiego DJa był niewątpliwie jednym z największych tamtego lata, a popularnością cieszy się do tej pory – czego dowodem są odtworzenia na YouTube. Tam teledysk do piosenki w równo rok i dziesięć miesięcy od premiery przekroczył miliard odsłon.Autorką teledysku do "Hey Mama" Davida Guetty jest Hannah Lux Davis, reżyserki współpracującej często z Nicki Minaj, a także z Fifth Harmony, Arianą Grande czy Jessie J. Za swoje klipy Davis zdobyła dotychczas już siedem statuetek MTV Video Music Awards.

Oceń ten artykuł 2 2

Ogólna ocena Kawałek David Guetta i Nicki Minaj przebił miliard odtworzeń na YouTube! to: 50% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.