Kendall Jenner znów jest do wzięcia! Właśnie rozstała się ze swoim chłopakiem!

Od dwóch tygodni po Internecie krążyły pogłoski o rozpadzie dwuletniego związku Kendall Jenner. Wszystko wskazuje na to, że modelka oraz Devin Brooker faktycznie się rozstali! Jakie są kulisy zerwania pary?

Kim jest Kendall Jenner?

Urodziła się w 1995 roku. Popularność przyniósł jej reality-show "Z kamerą u Kardashianów", w którym brała udział razem ze swoją rodziną. Jej przyrodnimi siostrami są Kourtney, Kim oraz  Khloé Kardashian. Ma też młodszą siostrę Kylie. Już jako nastolatka zaczęła swoją przygodę z modelingiem. W 2009 roku podpisała kontrakt z agencją modelek Wilhelmina Models. Później jej zdjęcia można było zobaczyć m.in. w magazynie "Paper" czy "Teen Vogue". Od 2017 roku jest najlepiej zarabiającą modelką na świecie. Na Instagramie ma ponad 244 mln obserwujących.W życiu prywatnym była przez jakiś czas związana z Harrym Stylesem, Blakiem Griffinem i Benem Simmonsem.

Związek z Devinem Bookerem.

Devin Booker to amerykański koszykarz, zawodnik Phoenix Suns. Z Kendall zaczęli się spotykać w 2020 roku i długo utrzymywali swój związek w tajemnicy. Para na początku rzadko pokazywała się razem w mediach społecznościowych. Od dwóch tygodni po Internecie krążyły plotki o rozstaniu tej dwójki. Teraz amerykańskie serwisy plotkarskie potwierdzają te informacje. "Entertainment Tonight", "Page Six" czy "E!" twierdzą, że modelka potrzebowała więcej czasu i przestrzeni dla siebie. Podobno zarówno Kendall, jak i Devin stwierdzili, że oczekują od siebie nawzajem czegoś innego. 

Nagłe rozstanie

Jeszcze pod koniec maja we Włoszech para pokazali się razem na ślubie jednej z sióstr Kendall - Kourtney, gdzie bardzo dobrze się bawili. Informatorzy donoszą, że problemy pary zaczęły się dopiero po uroczystości. Zdecydowali się więc na zakończenie swojego związku.

Między nimi już od dwóch tygodni jest skończone. Skupiają się teraz na sobie i na tym, jaka przyszłość czeka ich osobno -wyjawił informator "Us Weekly"

Booker był już podobno widziany z inną kobietą. Ani modelka, ani sportowiec nie odnieśli się do sprawy. Nie zostało to też na razie potwierdzone przez osoby reprezentujące ich w mediach. Amerykańskie źródła twierdzą, że Jenner i Booker pozostają ze sobą w dobrych stosunkach.

Od tamtej pory są w kontakcie i troszczą się o siebie nawzajem – mówił informator „E! News”

Kim Kardashian w skąpym bikini! Gwiazda pokazuje zdjęcia z wakacji [FOTO]
Kim Kardashian lubi chwalić się w Internecie figurą, na którą ciężko pracowała. Nic dziwnego, bo takiego ciała zazdrości jej niejedna koleżanka po fachu. Ostatnio celebrytka zaprezentowała...

Kendall Jenner odważnie odsłania opalone ciało. "Odebrało mi mowę" [FOTO]
Relaks nad basenem w miniaturowym bikini. Modelka postawiła tym razem na zabawę i chwilę oddechu. Internautom odebrało mowę. Powód? Kendall śmiało pokazuje figurę muśniętą...

Oceń ten artykuł 0 0