hity na MAXXa
hity na MAXXa

Kiedyś była gwiazdą telewizji, dziś zajmuje się czymś zupełnie innym. Julia Pietrucha przekazała fanom nowinę!

Widzowie z pewnością pamiętają ją z serialu "Blondynka"! Julia Pietrucha kiedyś pojawiała się w wielu produkcjach telewizyjnych, jednak kilka lat temu zrezygnowała z aktorstwa. Czym zajmuje się dziś? Odpowiedź znajdziecie na jej Instagramie!

Aktorka, kompozytorka, wokalistka - Julia Pietrucha na Instagramie

Julia Pietrucha jest doskonale znana widzom. 34-latka ma na swoim koncie udział w wielu popularnych produkcjach telewizyjnych, takich jak m.in.: "Blondynka", "Kochaj mnie, kochaj", "Jutro idziemy do kina" czy "Twoja twarz brzmi znajomo". Wszechstronnie utalentowana artystka kilka lat temu zdecydowała się na radykalną zmianę w swojej karierze. Zamiast pozostawać w blasku reflektorów, wybrała miejsce za mikrofonem z instrumentem w dłoniach.

 

W 2016 roku wydała swój debiutancki album "Parsley", a dwa lata później ukazał się drugi krążek - "Postcards from the Seaside". Pietrucha nie ogranicza się jednak tylko do solowych projektów. Współpracowała z innymi artystami, jak Miuosh i Zespół Śląsk, co zaowocowało utworem "Celina" z albumu "Pieśni Współczesne".

Kiedy nowa płyta Julii Pietruchy? "W tym roku"

Julia jest bardzo świadoma swojej popularności i utrzymuje stały kontakt z fanami. Wykorzystuje do tego media społecznościowe, takie jak Instagram, na którym dzieli się zarówno profesjonalnymi, jak i prywatnymi momentami swojego życia. Ostatnio w jej wirtualnej galerii pojawił się wyjątkowy post, na który wiele osób czekało.

Choć od wydania ostatniej płyty minęło już pięć lat, Julia Pietrucha nadal koncertuje, biorąc udział w rozmaitych projektach muzycznych. Ostatnio jednak poinformowała fanów, że w nadchodzących miesiącach zaprezentuje nowości! Już wkrótce możemy spodziewać się jej trzeciego albumu studyjnego. O tegorocznej premierze napisała na swoim Instagramie:

Każdy się pyta, kiedy ta płyta.
Odpowiadam. W tym roku. Na pewno.
Ja sama już dłużej nie wytrzymam

Co na to wielbiciele jej talentu? Pod publikacją pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy fanów, którzy nie mogą doczekać się nowych piosenek Julii!

Julia Pietrucha z rodzeństwem. Jej młodsza siostra też jest aktorką! Pamiętacie ją z "Ojca Mateusza"?
Julia Pietrucha wróciła pamięcią do czasów dzieciństwa. Na swoim Instragramie opublikowała kadr z rodzinnego archiwum, na którym możemy zobaczyć również jej siostrę - Gabrielę. Jak wyglądała wiele lat temu?

Oceń ten artykuł 0 0