Kim Kardashian pokazała światu swojego syna

W rocznicę urodzin swojego ojca Kim postanowiła podzielić się fanami pierwszym zdjęciem niespełna trzymiesięcznego Saint Westa. Zobaczcie!

22 lutego 1944 roku urodził się Robert Kardashian, amerykański prawnik i pierwszy mąż Kris Jenner. Ojciec Kardashianek zmarł trzynaścieście lat temu na raka przełyku. Gdyby żył, obchodziłby wczoraj 72. urodziny.
"Tyle się zmieniło w naszych życiach odkąd cię nie ma. Ale wiem, że jesteś moim aniołem stróżem i widzisz to wszystko. Kocham cię i bardzo tęsknię" - czytamy pod zdjęciem ojca opublikowanym przez Kardashiankę.
Jakiś czas temu Kim opublikowała zdjęcie dłoni North w uścisku miesięcznego wtedy Sainta, które było debiutem chłopca w mediach społecznościowych. W dniu 72. rocznicy urodzin Kim postanowiła pokazać światu syna w całej okazałości.

She said, "He's my best friend."

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


"Dziś rocznica urodzin mojego ojca. Wiem, że nie ma niczego innego na świecie, czego pragnął tak, jak doczekać się wnuków. Właśnie dlatego chciałam podzielić się z wami zdjęciem Saint Westa" - napisała Kim na swojej oficjalnej stronie.
Tak wygląda pierwszy syn Kim Kardashian i Kanye Westa, który przyszedł na świat 5 grudnia 2015 roku. Do którego z rodziców jest bardziej podobny?

SAINT WEST

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Oceń ten artykuł 1 2

Ogólna ocena Kim Kardashian pokazała światu swojego syna to: 33% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.