Kim są uczestnicy "Love Island 9"? Lista nowych mieszkańców "Wyspy miłości" może zaskoczyć!

Nowy sezon programu: "Love Island. Wyspa miłości" zbliża się wielkimi krokami! Kim są uczestnicy 9. sezonu? Poniżej lista singli oraz singielek, którzy biorą udział w show!

„Love Island. Wyspa miłości 9”. Kim są uczestnicy? Lista

Kiedy nowy sezon „Love Island” w 2024 roku? „Wyspa miłości” już po raz kolejny przyjęła singli poszukujących miłości! Jaki będzie finał tej historii? Odpowiedzi przyniosą odcinki emitowane w telewizyjnej „Czwórce”! O której godzinie oglądać randkowe show? Ci, którzy przyzwyczaili się już do godz. 21:00, powinni przygotować się na zmiany! 9. edycja będzie pokazywana w TV sześć razy w tygodniu: od poniedziałku do piątku oraz w każdą niedzielę o godz. 22:00. Powtórki z kolei trafią do sieci – na platformę nadawcy. Pierwszy odcinek już w najbliższy poniedziałek – 4 marca w TV4!

Kto prowadzi „Love Island”? Od samego początku widzów witała Karolina Gilon. Tym razem będzie podobnie! Poznaliśmy również śmiałków, którzy zdecydowali się odmienić swoje życie i powalczyć o miłość. Kim są uczestnicy programu: „Love Island. Wyspa miłości”? Poniżej szczegóły!

Kto w programie „Love Island. Wyspa miłości 9”?

Opisy dostępne na oficjalnej stronie „Love Island 9”, a także publikacje na Instagramie oraz Facebooku zdradzają naprawdę wiele. Dzięki temu odbiorcy mogli wcześniej dowiedzieć się, kim są uczestnicy. Wśród Islanderów znaleźli się m.in.:  nauczycielka przedmiotów zawodowych, technik weterynarii oraz barberzy.

Lista singielek przedstawia się następująco:

  • Oliwia Sokołowska,
  • Wiktoria Antolak,
  • Zuzanna Maciejewska,
  • Joanna Baziak,
  • Emilia Stec.

Single poszukujący „drugiej połówki” w 9. sezonie programu „Love Island. Wyspa miłości”, to:

  • Rafał Bierówka,
  • Jarek Mrozowski,
  • Bartek „Rybak”,
  • Daniel Juszkowiec,
  • Adrian Jeziorski.

Kto dołączy do tej dziesiątki? Tego na razie nie wiadomo, ale jedno jest pewne – na „Love Island” będzie się działo! Czekacie na nowy sezon?

Karolina Gilon ujawniła imię partnera! Gwiazda "Love Island" już tego dłużej nie ukrywa
Karolina Gilon udzieliła niedawno wywiadu, w którym... padło imię jej partnera! Do tej pory prowadząca program: "Love Island. Wyspa miłości" raczej nie dzieliła się takimi informacjami. Tym razem jednak zrobiła wyjątek!

Oceń ten artykuł 3 6

Ogólna ocena Kim są uczestnicy "Love Island 9"? Lista nowych mieszkańców "Wyspy miłości" może zaskoczyć! to: 33% / 100%, uzyskana z: 9 głosów.