Kinga Rusin vs Derpienski i Stanowski. Celebrytka odpowiada: "Zakłamana kobieta"

Kinga Rusin to kolejna osoba, która po emisji materiału Stanowskiego uderzyła w Caroline. Celebrytka zabrała głos na Instagramie i ostro skrytykowała dziennikarkę. Nazwała ją "zakłamaną".

fot. AKPA
fot. AKPA

Burza po emisji materiału Stanowskiego

Krzysztof Stanowski nareszcie opublikował materiał, który tak hucznie zapowiadał. Ponad dwugodzinny film przybliżył widzom historię Caroline Derpienski i ujawnił wiele nowych faktów, szczególnie tych dotyczących jej narzeczonego. Dziennikarz opowiedział o tym, skąd "dollarsowa królowa" ma tyle pieniędzy i pokazał jej codzienne życie. Więcej na temat śledztwa Stanowskiego przeczytacie tutaj:

Krzysztof Stanowski ujawnił prawdę o Caroline Derpienski i jej partnerze. W tle skandal polityczny
17 lutego na Kanale Zero opublikowany został długo zapowiadany film. Krzysztof Stanowski w dwugodzinnym materiale opowiedział o wynikach swojego śledztwa w sprawie Caroline Derpienski. Miał okazję spotkać się z jej partnerem. Dziennikarz ujawnił...

Kinga Rusin uderza w Caroline Derpienski

Po emisji materiału wiele wpływowych osób podzieliło się swoimi opiniami. Głos zabrała między innymi Karolina Korwin-Piotrowska, która krytycznie odniosła się do samej Caroline. Celebrytka odpowiedziała jej na Insta Stories sugerując, że posłużyła się ona manipulacją. Dodatkowo zapowiedziała, że skieruje sprawę do sądu, podobnie jak tę z Katarzyną Nosowską.

Krytycznie do Caroline, ale też do Stanowskiego, odniosła się Kinga Rusin. Ukochanego celebrytki nazwała "podstarzałym biznesmenem", a samą Derpienski określiła mianem jego utrzymanki. To rozjuszyło "dollarsową", która została zapytana o sprawę w sesji pytań i odpowiedzi. Nie przebierała w słowach:

Zakłamana kobieta obrzucająca innych błotem. Nazwała mnie "utrzymanką"! Pomówiła mnie! Może tak czas o niej zrobić materiał. Ciekawe czy ona chciałaby żeby ktoś zweryfikował ile ona dostaje pieniędzy od swojego faceta, ale oczywiście są ciekawsze tematy i brudy, aby wyciągnąć o niej.

Caroline Derpienski chce pozwać Karolinę Korwin-Piotrowską. "Spotkamy się w sądzie"
Nie milkną echa po materiale Krzysztofa Stanowskiego, który prześwietlił życie Caroline Derpienski. O komentarz pokusiła się Karolina Korwin-Piotrowska. Wpis dziennikarki najwidoczniej uraził celebrytkę, która zapowiedziała wkroczenie na drogę...

Oceń ten artykuł 0 0