Kinga Zawodnik zachwyca na ostatnich zdjęciach - straciła już 50 kg!

Ponad pół roku temu Kinga Zawodnik podjęła decyzję o operacji zmniejszenia żołądka. 31-latka systematycznie informuje swoich fanów o ewolucji swojej figury. Efektem operacji jest imponująca utrata 50 kg przez influencerkę.

fot. AKPA
fot. AKPA

Kinga Zawodnik poddała się operacji zmniejszenia żołądka

Kinga Zawodnik w zeszłym roku poddała się operacji bariatrycznej, którą przeszła w celu osiągnięcia zdrowej wagi. Procedura chirurgicznego zmniejszenia żołądka, którą przeprowadzono u influencerki, jest skomplikowanym zabiegiem medycznym dedykowanym osobom, które nie mogą osiągnąć znacznej utraty wagi przez tradycyjne metody.

Kinga Zawodnik przeszła ogromną metamorfozę

Minęło już prawie 9 miesięcy, odkąd Kinga Zawodnik przeszła operację zmniejszenia żołądka. Na swoim profilu na Instagramie, celebrytka co jakiś czas publikuje wpisy podsumowujące jej walkę o zdrowie. 31-latka straciła już 50 kg. Wczoraj gwiazda TVN Style pojawiła się w Łomiankach pod Warszawą na jubileuszowej, dziesiątej edycji Wielkiego Motoryzacyjnego Show prowadzonego Karoliny Pilarczyk. Nie można zaprzeczyć, że ciężka praca nad własną sylwetką doprowadziła do tego, że w ostatnich miesiącach wygląd Zawodnik uległ drastycznej zmianie.

fot. AKPA

Kinga Zawodnik jest w szpitalu. Zdradziła, dlaczego musiała być znowu operowana
Kinga Zawodnik jakiś czas temu poinformowała swoich fanów, że musi poddać się pilnej operacji. Teraz wyjaśniła, co było powodem niezbędnej hospitalizacji.

Kinga Zawodnik zbulwersowana odpowiada internautom: "Ja nic NIE udaję!"
Kinga Zawodnik dopiero co pochwaliła się efektami operacji zmniejszenia żołądka, która jest etapem w procesie walki o zdrowe ciało. Prowadzącej niegdyś program "Dieta czy cud" zarzucono jednak, że nie mówi o skutkach ubocznych...

Oceń ten artykuł 0 1