Kinga Zawodnik zachwyca nowym wyglądem. 31-latka wystąpiła ostatnio w serialu

Kinga Zawodnik niemal rok temu przeszła operację bariatryczną. Od tego czasu instagramerka zrzuciła już 50 kg i zachwyca swoim nowym wyglądem. Ostatnio 31-latka pochwaliła się, że spełniła jedno ze swoich marzeń - wystąpiła w serialu "Lombard. Życie pod zastaw."

Kinga Zawodnik poddała się operacji zmniejszenia żołądka

W zeszłym roku Kinga Zawodnik przeszła operację bariatryczną, której celem było osiągnięcie zdrowej wagi. Przeprowadzono u niej chirurgiczne zmniejszenie żołądka – skomplikowany zabieg medyczny, dedykowany osobom, które nie mogą skutecznie schudnąć za pomocą tradycyjnych metod. Dzięki temu 31-latce udało się zrzucić ponad 50 kg.

Kinga Zawodnik w serialu "Lombard. Życie pod zastaw"

Dzisiaj na Instagramie Kingi Zawodnik pojawił się post, w którym influencerka z dumą ogłosiła, że miała okazję wystąpić w serialu "Lombard. Życie pod zastaw". 31-latka przyznała, że było to jedno z jej największych marzeń. W opisie do zdjęć z planu napisała:


Kochani
Spełniło się moje jedno z największych marzeń

Zagrałam w serialu @lombard.zyciepodzastaw

Lombard oglądamy całą rodziną i nie sądziłam, że na szklanym ekranie pojawię się właśnie w tym serialu
Ale ja, jak to ja -> marzenia spełniam i idę do przodu, choćby nie wiem, co się działo

To była fantastyczna przygoda, a wspomnienia z planu zostaną ze mną na zawsze

Dziękuję za pozytywny odbiór, Wasze komentarze, gratulacje i udostępnienia -> takie wsparcie jest budujące  Jesteście NAJLEPSI

Kinga Zawodnik jest w szpitalu. Zdradziła, dlaczego musiała być znowu operowana
Kinga Zawodnik jakiś czas temu poinformowała swoich fanów, że musi poddać się pilnej operacji. Teraz wyjaśniła, co było powodem niezbędnej hospitalizacji.

Oceń ten artykuł 0 0