Klaudia El Dursi eksponuje szczupłe ciało w skąpym stroju kąpielowym. W komentarzach odniesienia do jej wagi! [ZDJĘCIA]

Klaudia El Dursi dodała do swojej instagramowej galerii nowe fotografie z Zanzibaru, a internauci ruszyli z komentarzami! Pod zdjęciami w bikini szybko zaroiło się od komplementów, ale pojawiły się również słowa pozostawione przez zaniepokojonych fanów...

Klaudia El Dursi w bikini

Klaudia El Dursi w ostatnim czasie mocno zaskoczyła swoich fanów; prowadząca „Hotel Paradise” postanowiła bowiem nieco zmienić fryzurę, decydując się na dość odważny krok:

Natchniona Afrykańską kulturą, zaszalałam i oto są. Co uważacie, pasują mi?

 – przyznała pod zdjęciem, na którym prezentowała się w nowym wydaniu.

Klaudia El Dursi zaskoczyła fanów swoją nową fryzurą. "Natchniona afrykańską kulturą, zaszalałam"
Klaudia El Dursi opublikowała w sieci zdjęcie, na którym pochwaliła się swoją metamorfozą. Znana modelka zaszalała z nową fryzurą i zobaczyliśmy ją w dredach. Nie wszyscy fani są...

Teraz na Instagram modelki trafiły kolejne kadry prosto z zanzibarskiej plaży; na wspomnianych ujęciach modelka – odziana w neonowe bikini – prezentuje swoją smukłą sylwetkę na wakacyjnym tle. Uwagę zwraca zarówno wspomniana już fryzura Klaudii, jak i jej szczupły wygląd, do którego postanowili odnieść się internauci obserwujący aktywność El Dursi w sieci.

Powrót z Zanzibaru

Chociaż w komentarzach pod najnowszymi fotografiami Klaudii dominują komplementy, to pojawiło się również kilka słów od zaniepokojonych fanów:

Schudła bardzo pani w Afryce,

Powoli skóra i kość.. Szkoda,

Jeszcze kiedyś była pani super babeczka, teraz mamy też super, ale szkielecik (…),

Omg...lewe biodro aż w oczy kole.. jest jednak granica kiedy "szczupłość" zaczyna wyglądać źle.

Klaudia El Dursi zakończyła już swoją przygodę na Zanzibarze, o czym poinformowała na swoim InstaStory. Oglądacie najnowszy sezon „Hotelu Paradise”?

Sebastian z "Hotelu Paradise" w ogniu krytyki. Baluje za datki na leczenie? "Naiwni wpłacali, a typ imprezuje"
Uczestnik trzeciej edycji "Hotelu Paradise" znalazł się w ogniu krytyki. Niektórzy zaczęli oskarżać go o to, że imprezuje za pieniądze ze zbiórki na leczenie. Sebastian Tokarski odniósł...

Oceń ten artykuł 17 73

Ogólna ocena Klaudia El Dursi eksponuje szczupłe ciało w skąpym stroju kąpielowym. W komentarzach odniesienia do jej wagi! [ZDJĘCIA] to: 18% / 100%, uzyskana z: 90 głosów.
Komentarze