Klaudia El Dursi w kusym bikini rozgrzała fanów do czerwoności. "Co za kobieta!" [FOTO]

Najnowsze zdjęcia Klaudii El Dursi z Panamy mocno podgrzały atmosferę na Instagramie. Gospodyni "Hotelu Paradise" zapozowała w kusym bikini na koniu. "My przez ciebie kiedyś zawału dostaniemy" - piszą fani.

Klaudia El Dursi jest gospodynią „Hotelu Paradise”

Klaudia El Dursi od lat próbowała zrobić karierę w polskim show-biznesie. Przełomem w jej karierze okazał się program „Top Model”. Choć nie udało jej się wygrać, już sam udział show dla aspirujących modelek i modeli otworzył jej wiele drzwi. Niedługo później została gospodynią „Hotelu Paradise”. El Dursi bez wątpienia można nazwać największą gwiazdą, jaką wylansował wspomniany reality show.

Klaudia El Dursi na Instagramie

Klaudia El Dursi ma naprawdę imponujące grono fanów, albowiem tylko na Instagramie jej poczynania śledzi już niemal 800 tysięcy osób. Egzotyczna piękność często pokazuje im kulisy swojej pracy. Od miesięcy jest w Panamie, gdzie powstawał piąty sezon „Hotelu Paradise” i gdzie nagrywana jest także szósta edycja tegoż programu. Klaudia korzysta ze sprzyjających okoliczności i chętnie daje się fotografować wśród zachwycających panamskich krajobrazów.

Klaudia El Dursi zachwyca w bikini

Najnowsze zdjęcia Klaudii El Dursi skutecznie przykuły uwagę internautów i nieźle pogrzały atmosferę. Piękna 33-latka stanęła przed obiektywem aparatu w podkreślającym jej zjawiskową figurę stroju kąpielowym. Nie pozowała jednak sama, a w towarzystwie konia.

Wolny, silny, nieujarzmiony

– skomentowała z podziwem.

Na reakcje fanów nie trzeba było długo czekać. Nie zamierzali ukrywać, że gorące fotografie zrobiły na nich gigantyczne wrażenie.

Brak słów! Kosmos!

Co za kobieta! Rakietaaaaa

Bogini

Nieziemska kobieta

Można być pięknym… Ale tutaj to już przesada

My przez ciebie kiedyś zawału dostaniemy. Co tu dużo pisać! Ogień, ogień, ogień 

– zachwycają się prowadzącą „Hotel Paradise”.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Klaudia El Dursi w kusym bikini rozgrzała fanów do czerwoności. "Co za kobieta!" [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze