Klaudia El Dursi włożyła tylko obcisłe body. Fani pod wrażeniem. "Boskie ciało" [FOTO]

Klaudia El Dursi niezmiennie zachwyca urodą i idealną sylwetką. Jej najnowsze zdjęcia są na to najlepszym dowodem. Kadry, na których gwiazda "Hotelu Paradise" ma na sobie jedynie kuse body, rzuciły jej fanów na kolana. "Jesteś cudem natury" - piszą modelce.

Klaudia El Dursi w show-biznesie

Klaudia El Dursi od wielu lat próbowała zrobić karierę w show-biznesie, ale prawdziwą popularność przyniósł jej dopiero udział w programie „Top Model”. Choć go nie wygrała, to pojawienie się w popularnym formacie otworzyło jej wiele drzwi. Wkrótce modelka została gospodynią randkowego reality show „Hotel Paradise”. Egzotyczna piękność jest bez wątpienia największą gwiazdą, jaką wylansował wspomniany program.

Klaudia El Dursi na Instagramie

Prowadząca „Hotel Paradise” cieszy się popularnością, jakiej tylko mogą pozazdrościć zgłaszający się do programu uczestnicy. Gospodyni show tylko na Instagramie ma ponad 800 tysięcy followersów, którzy bacznie i z dużym zaangażowaniem śledzą jej poczynania. El Dursi nie może narzekać na brak zainteresowania. Pod każdym jej postem w mediach społecznościowych pojawiają się dziesiątki tysięcy polubień i setki komentarzy.

Klaudia El Dursi zachwyca figurą

Klaudia El Dursi jako gospodyni „Hotelu Paradise” wiele miesięcy w roku spędza poza granicami naszego kraju. Program nagrywany jest w najegzotyczniejszych zakątkach świata, gdzie temperatura znacząco przewyższa tę w Polsce, zatem El Dursi na publikowanych w sieci zdjęciach najczęściej jest bardzo skąpo odziana.

Choć modelka zdążyła już wrócić z Panamy, gdzie kręcone były ostatnie sezony prowadzonego przez nią reality show, to nie rezygnuje z odsłaniania ciała. Ostatnio pokazała się fanom ubrana jedynie w obcisłe body. Zdjęcia miały być reklamą wegańskich produktów do włosów, ale chyba mało kto zwrócił na nie uwagę. Fani skupili się na komplementowaniu urody i sylwetki gwiazdy „Hotelu Paradise”.

Ale pani jest piękna!

Bogini, petarda

Boskie ciało!

Sto procent kobiecości

Piękna kobieta, naturalna 

Jesteś cudem natury

– zasypali Klaudię pochlebstwami.

Oceń ten artykuł 9 7

Ogólna ocena Klaudia El Dursi włożyła tylko obcisłe body. Fani pod wrażeniem. "Boskie ciało" [FOTO] to: 56% / 100%, uzyskana z: 16 głosów.
Komentarze