Klaudia El Dursi z ukochanym. Takie zdjęcia w jej galerii to rzadkość! „Cudowna miłość”

Klaudia El Dursi opublikowała na swoim Instagramie wyjątkowe kadry! Prowadząca program "Hotel Paradise" pokazała zdjęcia ze swoim mężem! Takie fotografie na profilu kobiety to rzadkość! Tworzą ładną parę? Internauci nie mają wątpliwości!

Klaudia El Dursi, „Top Model”, „Hotel Paradise”

Klaudia El Dursi swoją rozpoznawalność zyskała za sprawą programu „Top Model”. 30-letnia wówczas kobieta wzięła udział w telewizyjnym show, podbijając serca jurorów i widzów. Niedługo po zakończeniu programu, El Dursi została zaproszona do innego formatu! Modelka poprowadziła już 3. edycję reality show „Hotel Paradise”. Występy w TV zapewniły kobiecie sporą popularność i niemałe grono fanów! Aktualnie profil El Dursi na Instagramie obserwuje ponad 760 tys. obserwatorów, którzy z zaciekawieniem przyglądają się jej życiu.

El Dursi z mężem!

Prowadząca „Hotel Paradise” z chęcią dzieli się z fanami coraz to nowszymi kadrami, zdradzając odrobinę szczegółów ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Teraz jednak na instagramowy profil kobiety trafiły szczególne fotografie! El Dursi pokazała zdjęcia, na których zapozowała ze swoim mężem!

Pod zdjęciami pary w błyskawicznym tempie posypały się komentarze. Internauci obsypali małżeństwo niezliczoną ilością komplementów!

Piękna z Was para

Ale wy jesteście piękni! 

Przepiękni

Cudowna miłość

Klasa

W punkt, idealnie dopasowani 

Czytaj także:

Klaudia El Dursi półnaga na Zanzibarze. Zaliczyła wpadkę? Odważny strój kąpielowy wywołał kontrowersje
Klaudia El Dursi podzieliła się z fanami nowym zdjęciem z Zanzibaru. Zapozowała w odważnym stroju kąpielowym, który nie do końca spodobał się internautom. "Ten dół to bardzo...

Oceń ten artykuł 3 6

Ogólna ocena Klaudia El Dursi z ukochanym. Takie zdjęcia w jej galerii to rzadkość! „Cudowna miłość” to: 33% / 100%, uzyskana z: 9 głosów.
Komentarze