Klaudia El Dursi z wyłaniającą się z sukienki nagą piersią. Fanom trudno oderwać wzrok [FOTO]

Nowe zdjęcie gwiazdy "Hotelu Paradise" zrobiło prawdziwą furorę. Piękna modelka rozbudziła wyobraźnię fanów, pozując w "drapieżnej" kreacji, która odsłoniła sporo ciała. "Nie można oderwać oczu" - przyznają komentujący.

Klaudia El Dursi – profil na Instagramie

Klaudia El Dursi dzięki prowadzeniu „Hotelu Paradise” weszła do pierwszej ligi polskich gwiazd. Śmiało można stwierdzić, że piękna modelka jest największą wygraną randkowego reality show Siódemki. Cieszy się popularnością, o jakiej marzą zgłaszający się do jej programu uczestnicy. Tylko na Instagramie obserwuje ją blisko 800 tysięcy osób.

Klaudia El Dursi wyeksponowała nagi biust

„Hotel Paradise” od czterech sezonów jest hitem Siódemki, nie dziwi więc, że stacja podjęła decyzję o kontynuowaniu formatu. Obecnie trwają nagrania do dwóch kolejnych edycji. Klaudia El Dursi obszernie relacjonuje je w mediach społecznościowych, dzieląc się ze swoimi instagramowymi obserwatorami coraz to nowszymi relacjami i zdjęciami. Ostatnio udostępniony przez nią kadr zrobił prawdziwą furorę. Zwiewna sukienka, którą włożyła na nagie ciało, sporo odsłoniła. Modelka wiedziała, jak zapozować, by zrobić piorunujące wrażenie!

Olśniewająco piękna!

Omg, obłęd! Jedno z lepszych zdjęć, Klaudia

Jaka piękność! Aż brakuje słów, żeby opisać

Najpiękniejsza Polka

Klaudia jest tak piękna, że nie można oderwać od niej oczu. Piękna bogini

Ideał kobiety

– posypały się komplementy.

Klaudia El Dursi nagrywa „Hotel Paradise 5”

Przypomnijmy, że dwie pierwsze edycje „Hotelu Paradise” były nagrywane na Bali. Po dwóch kolejnych, nakręconych na Zanzibarze sezonach ekipa przeniosła się do Panamy. To właśnie tam będzie rozgrywać się akcja nowych odcinków „Hotelu Paradise”. Piąty sezon ma zadebiutować na antenie TVN7 już w przyszłym miesiącu. Będzie on nadawany od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.35, począwszy od 21 lutego 2022 roku – podaje portal wirtualnemedia.pl.

Oceń ten artykuł 4 19

Ogólna ocena Klaudia El Dursi z wyłaniającą się z sukienki nagą piersią. Fanom trudno oderwać wzrok [FOTO] to: 17% / 100%, uzyskana z: 23 głosów.