Klaudia El Dursi zniewala w prześwitującej bieliźnie. Tak dzieli się nowiną! "Mogę oficjalnie ogłosić" [FOTO]

Klaudia El Dursi nie kryje swojej ekscytacji. Egzotyczna piękność z programu "Hotel Paradise" pokazała się fanom w zmysłowej bieliźnie i podzieliła się z nimi niesamowitą nowiną. "Mogę już oficjalnie ogłosić" - pisze modelka.

Klaudia El Dursi – kariera

Klaudia El Dursi w świecie show-biznesu obecna jest już od kilkunastu lat, jednak prawdziwą karierę zaczęła robić dopiero, gdy zgłosiła się do programu „Top Model”. Choć go nie wygrała, udział w popularnym show otworzył jej wiele drzwi. Wkrótce egzotyczna piękność otrzymała propozycję prowadzenia „Hotelu Paradise”. Dziś bez wątpienia można nazwać ją największą gwiazdą, jaką wylansował wspomniany  reality show.

Klaudia El Dursi – Instagram

33-letnia obecnie modelka cieszy się popularnością, o jakiej uczestnicy zgłaszający się do prowadzonego przez nią „Hotelu Paradise” w większości przypadków mogą tylko pomarzyć. Gospodynię randkowego reality show Siódemki tylko na Instagramie obserwuje ponad 800 tysięcy osób. Liczby potwierdzają, jak ogromne emocje budzą wszystkie jej poczynania. El Dursi dba o swoich fanów i regularnie pokazuje im kulisy swojej pracy. Zdarza jej się także uchylać rąbka na temat życia osobistego. 33-latka, która jest mamą dwóch chłopców: Dawida i Jasia, nie należy jednak do grona gwiazd, które epatują swoją prywatnością.

El Dursi w bieliźnie ogłasza nowinę

Klaudia El Dursi niedawno wróciła z kilkumiesięcznych zdjęć w Panamie, gdzie kręcono nowe sezony jej programu. W kraju nie zabawiła jednak długo, bo ostatnio wyruszyła w kolejną służbową podróż – tym razem do Włoch. W najnowszej relacji na Instagramie modelka pochwaliła się fanom, jaki projekt realizuje w pięknej miejscowości Positano. Dotąd trzymała wszystko w tajemnicy i nie ujawniała żadnych szczegółów.

No to hej, ho, zaczynamy! Teraz już oficjalnie mogę ogłosić!

– napisała z ekscytacją.

33-latka pochwaliła się serią zdjęć i nagrań, na których pozuje w rozmaitych kompletach niezwykle seksownej bielizny. Okazuje się, że modelka została ambasadorką jedną z marek bieliźnianych. El Dursi nawet nie próbuje ukrywać swojej radości.

Właśnie robimy dla nich piękną kampanię

– zdradziła, dzieląc się z obserwatorami przedsmakiem sesji.

Klaudia El Dursi zniewala w prześwitującej bieliźnie. Tak dzieli się nowiną! "Mogę oficjalnie ogłosić" [FOTO]

Klaudia El Dursi zniewala w prześwitującej bieliźnie. Tak dzieli się nowiną! "Mogę oficjalnie ogłosić" [FOTO]

fot. Instagram/@klaudia_el_dursi

Oceń ten artykuł 4 2

Ogólna ocena Klaudia El Dursi zniewala w prześwitującej bieliźnie. Tak dzieli się nowiną! "Mogę oficjalnie ogłosić" [FOTO] to: 66% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.
Komentarze