Klaudia Halejcio seksownie wygina się w bikini. Fani zanoszą się śmiechem [WIDEO]

Klaudia Halejcio wrzuciła do sieci nagranie, na którym seksownie pręży ciało w kusym stroju kąpielowym. Internauci zareagowali gromkim śmiechem. 31-letnia aktorka po raz kolejny udowodniła, że ma do siebie ogromny dystans.

Klaudia Halejcio w show-biznesie

Klaudia Halejcio karierę aktorską zaczęła już jako mała dziewczynka. Ogólnopolską rozpoznawalność przyniosła jej rola w „Złotopolskich”, publiczność telewizyjna pamięta ją też z seriali „13 posterunek”, „Pierwsza miłość”, „Rezydencja”, „Przepis na życie” czy „Hotel 52”. Ostatnio natomiast mogliśmy oglądać ją w filmach „Krime Story. Love Story” i „Gierek” oraz w serialu „Komisarz Mama”. Prywatnie aktorka od 2020 roku związana jest z biznesmenem Oskarem Wojciechowskim. W ubiegłym roku para doczekała się pierwszego dziecka – córeczki Nel. Inspiracją do nadania jej takiego imienia była powieść „W pustyni i w puszczy” Henryka Sienkiewicza.

Klaudia Halejcio na Instagramie

Klaudia Halejcio prężnie działa w branży filmowej i jest świeżo upieczoną mamą. Choć nie brakuje jej obowiązków, znajduje też czas na aktywność w mediach społecznościowych. Najaktywniej udziela się na Instagramie, gdzie ma już imponujące 650 tysięcy obserwujących. 31-letnia gwiazda chętnie publikuje w sieci prywatne kadry, uchylając przy tym rąbka tajemnicy na temat swojej codzienności. Obecnie odpoczywa na urlopie, co także na bieżąco relacjonuje w social mediach.

Halejcio rozbawiła fanów do łez

Klaudia Halejcio swój tegoroczny urlop spędza w Turcji. Znana z dużego poczucia humoru aktorka i influencerka w czasie wypoczynku nie rezygnuje z wrzucania do sieci nowych postów. Ostatnio opublikowała na Instagramie mini-skecz, który wywołał wśród jej obserwatorów salwy śmiechu. Na filmiku ubrana w bikini 31-latka smaruje się kremem z filtrem przeciwsłonecznym. Wtedy na horyzoncie „pojawia się” przystojny mężczyzna. Na jego widok Halejcio zaczyna prężyć ciało w seksownych pozach w rytm hitu „You Can Leave Your Hat On” Joe Cockera. Niestety, wszystko psuje płacz dziecka…

Nie mogę! Nie ma drugiej takiej jak ty!

Jesteś niesamowita, uwielbiam twój dystans do siebie. Wyczekuje każdego dnia nowego filmiku

Jesteś niemożliwa!

Twoje poczucie humoru rozwala na łopatki. Jesteś najlepsza!

Hahahah, uwielbiam! Każdy filmik to sztos 

Uwielbiam cię za poczucie humoru

– komentują rozbawieni przez gwiazdę do łez internauci.

Zobaczcie sami.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze