Kobietę "aresztowano" w jej 100. urodziny. To było spełnienie jej marzeń!

Niewiele osób może pochwalić się tak okrągłymi urodzinami. Emerytowana pielęgniarka z Australii właśnie skończyła 100 lat! Z tej okazji tamtejsi policjanci postanowili zrobić jej niespodziankę. Była zachywcona!

Niespodzianka urodzinowa

Jean Bicketon to emerytowna pielęgniarka, która obecnie mieszka w domu opieki "Narracan Garden Residential Aged Care" w Newborough w australijskim stanie Wiktoria. Kobieta obchodziła w sierpniu swoje okrągłe, 100. urodziny! Z tej okazji urządziła przyjęcie i bawiła się wspólnie ze swoimi bliskimi.  Jubilatka w skrycie marzyła o jednym prezencie. Policjanci z tamtejszej komendy postanowili jej w tym pomóc.

Dla wielu osób przejście przez życie ani razu nie będąc aresztowanym, to całkiem fajna sprawa. Myśleliśmy, że to oczywistość. Ale dla byłej pielęgniarki Jean Bicketon — która niedawno obchodziła swoje setne urodziny, co samo w sobie jest świetnym wynikiem — aresztowanie było jednym z niespełnionych marzeń - napisali funkcjonariusze na Facebooku.

Mundurowi przyjechali do domu spokojnej starości. Trzech funkcjonariuszy wtargnęło na imprezę i "zatrzymało" starszą panią. Założyli jej na ręce kajdanki i ogłosili, że jest oficjalnie "aresztowana". Uradowana emerytka nie stawiała oporu. Przyznała, że to najlepsze urodziny w jej życiu. Mundurowi złożyli jej życzenia i zrobili sobie z nią zdjęcia.

Macklemore nagrał wzruszający teledysk z okazji 100. urodzin babci
Raper, który zyskał sławę dzięki współpracy z Ryanem Lewisem, tworząc z nim takie hity jak "Can;t Hold Us" czy "Thrift Shop", powraca z nowym teledyskiem. W klipie do utworu "Glorious" z gościnnym udziałem Skylar Grey...

Oburzający taniec panny młodej podczas wesela. "Pomyliła imprezy" [WIDEO]
Internet właśnie obiegło nagranie z pewnego wesela. Chociaż pierwszy taniec to jeden z najbardziej ikonicznych momentów wieczoru, to ci państwo młodzi zapamiętają go na całe życie. Pani...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze