Kokieteryjna Aleksandra Hamkało pozuje w samym staniku. "Apetycznie i mega zmysłowo" - komplementują internauci [ZDJĘCIA]

Aleksandra Hamkało "odświeżyła" konto w sieci, aktualizując Instagram o nowe zdjęcia. Zmysłowe kadry, na których aktorka pozuje w bieliźnie, przypadły do gustu użytkownikom sieci. Pod postem rozwiązał się worek z komplementami!

Aleksandra Hamkało w bieliźnie

Aleksandra Hamkało umiejętnie wykorzystuje Instagram do tego, by być w stałym kontakcie z internautami. Aktorka jednocześnie chroni prywatność swojej rodziny, przez co próżno szukać tam informacji na temat jej dzieci czy męża. Jest za to sporo rozmaitych fotografii pochodzących z sesji fotograficznych, na których piękna gwiazda prezentuje się w różnorodnych wydaniach. Ola Hamkało niejednokrotnie udowadniała, że przed obiektywem aparatu czuje się bardzo swobodnie, a każda jej publikacja zbiera sporo komplementów. W ostatnim czasie aktorka znana m.in. z „Na dobre i na złe” zrezygnowała z nadmiernego ubioru, decydując się na pozowanie w koronkowej bieliźnie. Efekt zachwycił internautów!

Przesuń w prawo.

Aleksandra Hamkało komplementowana na Instagramie

Nowe zdjęcia przedstawiają Aleksandrę Hamkało w biustonoszu z koronkowym wykończeniem. Ujęcia zostały wykonane w taki sposób, by uwaga odbiorców skupiła się głównie na wspomnianej części bielizny. O tym, że taki zabieg zastosowany przez fotografa zyskał aprobatę użytkowników sieci, świadczyć mogą wypowiedzi pozostawione przez nich w sekcji komentarzy:

Jest ogień! (…).

Apetycznie i mega zmysłowo.

Świetna sesja.

Jest pani niesamowicie piękna.

Aleksandra Hamkało – filmy i seriale z udziałem aktorki

Aleksandra Hamkało to aktorka bardzo dobrze znana serialowej i filmowej publiczności. W 2016 roku po raz pierwszy pojawiła się w serialu: „Na dobre i na złe”, wcielając się w postać Julii Burskiej.

Ola Hamkało na dużym ekranie występowała już wielokrotnie. Widzowie z pewnością pamiętają jej kreacje w takich tytułach, jak m.in.: „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Gotowi na wszystko. Exterminator” czy w nowych częściach komedii „Kogel-mogel”.

Prywatnie aktorka jest szczęśliwie zakochana. Wspólnie z partnerem – Filipem Kalinowskim – wychowują dwójkę dzieci. Instagram Aleksandry Hamkało obserwuje obecnie blisko sto tysięcy użytkowników sieci. Należycie do tego grona?

Nowe odcinki "Na dobre i na złe" w cieniu dramatu. Jeden z lekarzy znów będzie opłakiwał śmierć dziecka? [SPOILER]
Scenarzyści "Na dobre i na złe" dbają o to, by nowe odcinki były pełne zaskakujących momentów. Już wkrótce widzowie będą świadkami walki o życie jednego z pacjentów,...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze