Kolejne informacje w sprawie Natalii Janoszek. Celebrytka kłamie? [FOTO]

Film Krzysztofa Stanowskiego na temat Natalii Janoszek wywołał ogromne poruszenie w sieci. Sama celebrytka wciąż nie odniosła się jednak do pojawiających się w materiale oskarżeń. Zamiast tego na Instagramie pochwaliła się kolejnym sukcesem, który niemal natychmiast został prześwietlony przez internautów.

Natalia Janoszek zmyśliła karierę?

Krzysztof Stanowski w maju opublikował na YouTube film, w którym oskarżył Natalię Janoszek o szereg kłamstw, a przed wszystkim o zmyślenie swojej kariery w Bollywood. Materiał spotkał się z ogromnym zainteresowaniem internautów, aż w końcu trafił do samej zainteresowanej, która potraktowała sprawę bardzo poważnie. Oświadczyła, że wchodzi z dziennikarzem na drogę sądową. To nie przestraszyło Stanowskiego, który zapowiedział, że zdobędzie więcej dowodów na oszustwa celebrytki. Okazał się bardzo zawzięty – mimo prawnego zakazu opublikował nowy, prawie 3-godzinny film na temat Natalii. Aby zdobyć informacje, poleciał do Indii, gdzie zbadał wiele wątków związanych z poczynaniami celebrytki. Materiał obił się szerokim echem, jednak sama Janoszek nie zabrała jeszcze głosu w sprawie pojawiających się tam oskarżeń.

Krzysztof Stanowski opublikował niemal 3-godzinny film o Natalii Janoszek. Zrobił to mimo zakazu [WIDEO]
Kolejny materiał Krzysztofa Stanowskiego na temat Natalii Janoszek trafił do sieci. Film trwający niemal trzy godziny cieszy się niemałym zainteresowaniem internautów. Po dwóch dniach od publikacji ma już 2 miliony wyświetleń.

Natalia Janoszek oszukuje?

Na Instagramie Natalii Janoszek próżno szukać jakichkolwiek odniesień do oskarżeń Stanowskiego. Celebrytka chwali się kadrami z wakacji, a ostatnio – kolejnymi dokonaniami w życiu zawodowym. Pokazała zdjęcia z obchodów Dnia Niepodległości Indii – festyn odbył się w Stanach Zjednoczonych. Na ceremonii zjawiła się z przytupem – przejechała kabrioletem z naklejoną kartką:

Natalia Janoszek, aktorka Bollywood i Hollywood

W eleganckiej kreacji zapozowała z innymi gośćmi, a na koniec pochwaliła się nagrodą. Statuetka została opatrzona podpisem "Międzynarodowa ikona Bollywood". To ma świadczyć o wkładzie celebrytki w tamtejszy świat kina. Internauci jednak wcale nie podzielają entuzjazmu Natalii. Twierdzą, że po raz kolejny ich oszukała. W sieci pojawiają się nieoficjalne informacje, że taki prezent otrzymywało się za sam udział w wydarzeniu.

Celebrytka chwaliła się na Instastories, że budzi się w hotelu w San Francisco. Przy okazji oznaczyła lokalizację obiektu, w którym się zatrzymała. Ten jednak leży od miasta dość daleko, bo aż w oddalonym o 80 kilometrów Fremont. Pokazał to nawet sam Stanowski:

Kilka dni temu Janoszek pochwaliła się też, że będzie prowadzić prestiżowe wydarzenie. Pokazała nawet plakaty zdobione jej twarzą i nazwiskiem. Problem w tym, że internauci dotarli do oryginalnych materiałów promujących event. Na żadnym z nich nie ma informacji o czynnym udziale Natalii:

Od publikacji obszernego materiału Stanowskiego mija już prawie miesiąc. Natalia Janoszek nadal nie odniosła się do całej sprawy.

Natalia Janoszek napisała o sobie tekst na Wikipedii? Dyskutowano nad jego usunięciem!
Krzysztof Stanowski zasugerował, że Natalia Janoszek sama napisała o sobie artykuł na Wikipedii. W serwisie encyklopedycznym znów podjęto dyskusję nad usunięciem wspominanego tekstu. Jak się zakończyła?

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Kolejne informacje w sprawie Natalii Janoszek. Celebrytka kłamie? [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.