hity na MAXXa
hity na MAXXa

Kolejny program z Dodą na Polsacie? "Pracujemy nad nowym projektem"

Polsat niedawno zakończył emisję programu "Doda. 12 kroków do miłości". Okazuje się, że stacja jest zadowolona ze współpracy z piosenkarką i planuje kolejny projekt z jej udziałem. Kiedy nowa produkcja może trafić na antenę?

Doda szukała miłości w programie telewizyjnym

Jesienią ubiegłego roku Polsat pokazał program "Doda. 12 kroków do miłości", w którym piosenkarka szukała dla siebie wymarzonego partnera. 38-letnia gwiazda udała się na dwanaście randek z mężczyznami, którzy zostali wytypowani na podstawie jej preferencji. Później wokalistka spotkała się ponownie z wybranymi czterema "kandydatami" – z jednym z nich spędziła nawet romantyczny weekend. Artystka przez cały czas omawiała swoje randki z terapeutą.

Doda jest szczęśliwie zakochana

W finale programu Doda wyznała, że jest zakochana, ale w mężczyźnie spoza grona uczestników projektu. W listopadzie piosenkarka pokazała na Instagramie pierwsze zdjęcie ze swoim partnerem – Dariuszem Pachutem. 38-latka wybrała się z nim wówczas na egzotyczną wyspę Phu Quoc.

Polsat szykuje nowy program z Dodą

Tę informację przekazał w piątek portal Wirtualnemedia.pl, który rozmawiał na ten temat z nowym dyrektorem programowym stacji, Edwardem Miszczakiem. Przedstawiciel nadawcy powiedział dziennikarzom serwisu, że Polsat chce kontynuować współpracę z jedną z najpopularniejszych polskich artystek.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Dodą. Jej program "Doda. 12 kroków do miłości" okazał się sukcesem, osiągał fantastyczne wyniki w Internecie. Kontynuujemy z Dodą współpracę, pracujemy nad nowym projektem

– powiedział Miszczak, cytowany przez portal Wirtualnemedia.pl.

Stacja nie ujawnia na razie szczegółów zapowiadanego programu. Wiele wskazuje na to, że będzie to cotygodniowe show. Projekt prawdopodobnie trafi do jesiennej ramówki Polsatu.

Dariusz Pachut spędza wakacje z Dodą. Wyjazd relacjonuje na Instagramie [FOTO]
Kim jest Dariusz Pachut? Na profilu w mediach społecznościowych widzimy, że jest fanem sportu, gór i podróży. Jego konto na platformie Instagram wypełniają publikacje z rozmaitych wypraw, które...

Oceń ten artykuł 0 1