hity na MAXXa
hity na MAXXa

"Kolejny syn - kolejna duma". Michał Wiśniewski podzielił się nowiną [FOTO]

Michał Wiśniewski pęka z dumy. Lider zespołu Ich Troje podzielił się wspaniałą nowiną. W poście mowa o dziecku wokalisty i jego piątej żony Poli.

Michał Wiśniewski – dzieci

Lider zespołu Ich Troje tworzy szczęśliwe małżeństwo z Polą Wiśniewską, którą poślubił na początku 2020 roku. W styczniu 2021 roku para doczekała się pierwszego wspólnego dziecka – syna Falco Amadeusa. W maju tego roku Wiśniewscy powitali na świecie drugiego synka, któremu nadali imiona Noël Cloé. Każde z nich ma także po cztery własne pociechy z poprzednich związków. Marta „Mandaryna” Wiśniewska urodziła Michałowi syna Xaviera i córkę Fabienne, którzy dziś są już dorośli. Owocami jego małżeństwa z Anną Świątczak są natomiast nastoletnie obecnie córki Etiennette i Vivienne.

Jeżeli chodzi zaś o Polę, to jedna z jej pociech, Julia – podobnie jak najstarsze dzieci Michała – jest pełnoletnia. Oprócz niej piąta żona Wiśniewskiego ma jeszcze dwóch swoich synów: Adama i Piotra oraz drugą córkę, która jest jej imienniczką.

Wiśniewski podzielił się nowiną

Pola i Michał Wiśniewscy spełniają się w roli rodziców, tworząc wielką patchworkową rodzinę dla w sumie dziesięciorga dzieci. W ich domu nigdy nie jest nudno, jednak – jak przyznał w jednym z wywiadów czerwonowłosy wokalista – oboje kochają takie życie.

Teraz małżonkowie mają kolejny powód do radości. Michał podzielił się w mediach społecznościowych nowiną na temat małego Falco. Jak wyjawił na Instagramie wokalista, jego niespełna trzyletni syn poszedł w tym roku do przedszkola.

Czas leci! Kolejny syn – kolejna duma!

– napisał Wiśniewski, publikując zdjęcie z uroczystości pasowania.

Pod spodem nie zabrakło komentarza Poli.

Jeszcze przed chwilą był taki malutki, a teraz już przedszkolak

– przyznała z rozrzewnieniem.

Oceń ten artykuł 0 5