Kolejny uczestnik programu "Twoja twarz brzmi znajomo 18". To Krzysztof Ibisz! [FOTO]

To już pewne! Znamy kolejnego uczestnika osiemnastej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Polsat potwierdził, że w stawce znajdzie się Krzysztof Ibisz. Prezenter w żartobliwy sposób skomentował tę wiadomość na swoim Instagramie.

"Twoja twarz brzmi znajomo 18" w Polsacie

Nadchodząca edycja programu "Twoja twarz brzmi znajomo" to już osiemnasta. Polsat stopniowo zdradza kolejne szczegóły dotyczące nowego sezonu popularnego show. Pierwszym ogłoszonym przez stację uczestnikiem był aktor Piotr Stramowski. Później poznaliśmy pierwszą kobietę, która zaprezentuje swoje wokalne popisy – to Julia Kamińska, którą widzowie znają chociażby z serialu "Brzydula". Teraz Polsat zapowiedział kolejne, wielkie nazwisko, które zobaczymy w nowym sezonie "Twoja twarz brzmi znajomo". To nikt inny jak Krzysztof Ibisz!

Tego Pana chyba nie musimy Wam przedstawiać. Jest świetnym prezenterem, ale jak poradzi sobie na naszej scenie? Przed Wami najmłodszy uczestnik wszystkich edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" – Krzysztof Ibisz!

Oto, co Krzysztof Ibisz napisał na swoim Instagramie:

Jak wiecie prowadzę "Taniec z Gwiazdami", żeby w nim nie tańczyć. Z "Twoja twarz brzmi znajomo" mi się nie udało. Będę śpiewał. Nie zdziwię się jak ludzie moje wyczyny wokalne będą używać jak syreny alarmowe, a ja stanę się twarzą zatyczek do uszu. W każdym razie obiecuję, że zrobię wszystko co w mojej mocy, aby nie zepsuć Wam tych pięknych piątkowych wieczorów

Krzysztof Ibisz w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Oficjalnie potwierdzono, że Krzysztof Ibisz będzie uczestnikiem najnowszej, osiemnastej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Internauci słusznie zauważyli, że sprawdza się lista, która wcześniej pojawiła się w sieci, a która uznawana była za niepotwierdzoną. Znajdowały się na niej nazwiska Julii Kamińskiej, Piotra Stramowskiego i Krzysztofa Ibisza. Inne osoby, które znajdują się na liście, a które jeszcze nie zostały potwierdzone przez Polsat, to chociażby Daria, Oskar Cyms i Katarzyna Kołeczek. Według doniesień, w osiemnastej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" po raz pierwszy ma pojawić się osoba, która nie jest znana w medialnym świecie.

Kolejne kłopoty Piotra Gąsowskiego w USA. Najpierw zatrzymały go służby, a teraz to
Piotr Gąsowski wrócił do Stanów Zjednoczonych. Swojego ostatniego przylotu do tego kraju były gospodarz "Twoja twarz brzmi znajomo" nie wspomina najlepiej, bo tuż po postawieniu stopy na amerykańskiej ziemi dwukrotnie zatrzymały go służby....

Oceń ten artykuł 1 2

Ogólna ocena Kolejny uczestnik programu "Twoja twarz brzmi znajomo 18". To Krzysztof Ibisz! [FOTO] to: 33% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.