Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zostali rodzicami! Dziecko pary jest już na świecie

Krzysztof Ibisz został ojcem! Prowadzący program: "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami" i jego żona - Joanna Kudzbalska - powitali na świecie ich pierwsze dziecko. Podczas przygotowań do kolejnego odcinka "TzG" prezenter otrzymał od produkcji wyjątkowy prezent.

Krzysztof Ibisz ojcem

Krzysztof Ibisz ma nie lada powód do radości! Popularny prezenter telewizyjny i jego żona – Joanna Kudzbalska – niedawno zostali rodzicami. Radosną nowiną prezenter podzielił się z ekipą przygotowującą nowy odcinek programu: „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Filmik z momentu odbierania gratulacji i prezentu – dużego, pluszowego misia – zasilił instagramowe konto produkcji.

Bardzo, bardzo dziękuję. Dziecko i rodzice czują się dobrze. To dopiero początek naszego rozwoju

– wyznał szczęśliwy prowadzący „TzG”, otrzymując głośną owację.

Także na instagramowym profilu Ibisza pojawiła się fotografia wykonana na planie „Tańca z Gwiazdami”. Pod zdjęciem, na którym prezenter pozuje w towarzystwie Izabeli Janachowskiej oraz Pauliny Sykut-Jeżyny, dziennikarz zamieścił słowa podziękowania:

Dziękujemy razem z Asią i naszym szczęściem za cudowną niespodziankę od @polsatofficial & @tanieczgwiazdami & Polsat Talenty. Super być częścią tak wspaniałych zespołów. Wkrótce na naszych profilach oficjalne info.

Jak dotąd Krzysztof Ibisz oraz Joanna Kudzbalska nie zdradzili płci ani imienia malucha. Niezmiennie otrzymują za to mnóstwo gratulacji, do których my także się przyłączamy!

Krzysztof Ibisz i dzieci

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska są małżeństwem od sierpnia zeszłego roku. Wybranka prezentera jest dobrze znana publiczności programu: „Top Model”, ponieważ wystąpiła w 2. edycji show.

Informacja o tym, że Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska spodziewają się dziecka, trafiła do mediów w czerwcu, a przekazali ją szczęśliwi małżonkowie. Zakochani opublikowali na Instagramie uroczą fotografię, na której Joanna Kudzbalska dumnie prezentowała ciążowe krągłości.

Warto dodać, że Joanna Kudzbalska została mamą po raz pierwszy, a Krzysztof Ibisz – po raz trzeci. Prezenter jest już bowiem ojcem dwóch synów: Maksymiliana (ze związku z Anną Zejdler) oraz Vincenta (ze związku z Anną Nowak-Ibisz).

Lara Gessler pokazała pierwsze zdjęciem z synem. Fani zachwyceni: "Piękny widok" [FOTO]
Lara Gessler i Piotr Szeląg po raz drugi zostali rodzicami! Dumna mama opublikowała w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie z małym Bernardem. "Piękny widok" - komentują internauci.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze