Krzysztof Ibisz z rocznym synem na rękach. Pierwsze urodziny Borysa świętował w oryginalnym miejscu

Krzysztof Ibisz pokazał na Instagramie, jak świętował pierwsze urodziny swojego najmłodszego syna: Borysa. Tato i syn mieli okazję m.in. wysłuchać wyjątkowego, ulicznego koncertu. Wszystko się nagrało!

Krzysztof Ibisz z najmłodszym synem na Instagramie

Krzysztof Ibisz to dziennikarz oraz prezenter, który już od dłuższego czasu jest obecny w świecie mediów. „Bar”, „Awantura o kasę”, „Dwa światy” – to tylko kilka z wielu teleturniejów z Ibiszem w roli gospodarza. W ostatnim czasie widzowie mogli go oglądać m.in. w show: „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”, a także w „Łowcach nagród”.

Czy Krzysztof Ibisz ma dzieci? Dziennikarz doczekał się trójki synów, a najmłodszy z nich niedawno obchodził pierwsze urodziny! Jak dumny tato Borysa świętował ten czas?

Krzysztof Ibisz – dzieci

Krzysztof Ibisz był związany m.in. z Anną Zejdler, z którą powitał pierwszą pociechę: Maksymiliana. Owocem miłości prezentera i jego drugiej żony: Anny Nowak-Ibisz, jest Vincent. Rok temu pojawił się na świecie Borys. Jego mamą jest trzecia małżonka Ibisza: Joanna Ibisz (Kudzbalska).

18.09.2022r. przyszedł na świat nasz Synek, Borys Ibisz (…). Czujemy się Najszczęśliwszymi Ludźmi na Świecie – tak rok temu narodziny chłopca ogłosili szczęśliwi rodzice, publikując pierwsze zdjęcia z malcem.

Teraz Borys skończył już dwanaście miesięcy, a swoje pierwsze urodziny świętował w wyjątkowym miejscu. Z relacji państwa Ibiszów zamieszczanych na Instagramie wynika bowiem, że cała rodzina obecnie zwiedza malowniczą Ibizę.

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska rodzicami

Zarówno Krzysztof Ibisz, jak i jego żona, zdradzili, że drugą część września postanowili spędzić z dala od jesiennej aury. Spakowali więc walizki i udali się w podróż: ich celem została Ibiza. Dzień pierwszych urodzin Borysa para świętowała więc, przemierzając urokliwe uliczki. Nie zabrakło także „postoju”. Prowadzący „TzG” pokazał, jak chłopiec wsłuchiwał się w wystąpienie lokalnego zespołu. Koncert odbywał się na ulicy, w otoczeniu kolorowych straganów z pamiątkami.

Fot. InstaSotry @ krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz z rocznym synem na rękach. Pierwsze urodziny Borysa świętował w oryginalnym miejscu

Fot. InstaSotry @ krzysztof_ibisz_official

Internauci ślą urodzinowe życzenia dla Borysa

Informacja o tym, że Borysek ma już rok, pojawiła się również w najnowszych postach opublikowanych przez Joannę i Krzysztofa. W sekcji komentarzy nie zabrakło życzeń dla malucha, a także wielu ciepłych słów skierowanych w stronę całej rodziny:

Borysku, wszystkiego najwspanialszego.

Jak to rok? Przecież tak niedawno się urodził. Wszystkiego najpiękniejszego i dużo zdrówka dla Borysa. Pozdrowionka dla całej rodziny.

Zdrówka i dużo radości, także dla rodziców.

Dużo zdrowia, bo to najważniejsze. Niech cudownie Państwu rośnie.

My także dołączamy się do tych słów!

Anna Nowak-Ibisz "zaatakowana" przez fankę. Kobieta rzuciła się do całowania [WIDEO]
W czasie, kiedy Anna Nowak-Ibisz nagrywała program na targu w Malborku, doszło do nietypowego spotkania. Do prezenterki podeszła nieznana jej kobieta. W pewnym momencie fanka zaczęła bez ostrzeżenia całować "Panią Gadżet".  

Oceń ten artykuł 0 0