Kuba Wojewódzki pokazał się bez okularów. Fani w szoku. Taki widok to niesłychana rzadkość [FOTO]

Kuba Wojewódzki prawie nigdy nie pokazuje się bez okularów, dlatego nowe zdjęcie na jego instagramowym profilu wywołało niemałe poruszenie. Jak wygląda bez swojego znaku rozpoznawczego?

Kuba Wojewódzki – Instagram

Kuba Wojewódzki w mediach społecznościowych czuje się jak ryba w wodzie. 58-letni showman doskonale wie, co zrobić, by było o nim głośno. Nie boi się wzbudzać kontrowersji i lubi prowokować. Osób ciekawych jego dalszych poczynań nie brakuje, albowiem tylko na Instagramie dziennikarzowi udało się dotąd zgromadzić ponad 1,4 mln obserwujących. Kuba co rusz dzieli się z nimi nowymi postami. Najczęściej publikuje wpisy związane ze swoim programem, ale zdarza mu się też pokazywać archiwalne zdjęcia czy uchylać rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego.

Kuba Wojewódzki zdjął okulary

Kuba Wojewódzki na przestrzeni wielu lat pracy w mediach wypracował sobie bardzo charakterystyczny wizerunek. Jeżeli chodzi o wygląd, znakiem rozpoznawczym dziennikarza TVN-u stały się okulary. 58-latek – z bardzo prozaicznego powodu – prawie nigdy się z nimi nie rozstaje. Dlatego jego najnowsze zdjęcie nie przeszło bez echa. Showman po raz pierwszy od bardzo dawna pokazał fanom swoją twarz w pełnej krasie. Fotografia, do której zapozował bez okularów, wywołała spore poruszenie.

Pod spodem pojawiły się setki komentarzy, wśród których nie zabrakło wielu pozytywnych słów dotyczących ostatniego wywiadu Wojewódzkiego. Obserwatorzy w większości skupili się jednak na komentowaniu wyglądu dziennikarza. Część z nich przyznaje, że w takim wydaniu widzi go po raz pierwszy. Zdaniem internautów brak okularów służy gwiazdorowi TVN-u. Niektórzy sugerują 58-latkowi, by zamienił tradycyjne szkła na soczewki kontaktowe.

O, pierwszy raz widzę bez okularów!

Dałabym ci tutaj może 40 dychy, nie więcej…

A mówią, że to kobiety są jak wino

Co w z tym Ibiszem pijecie, że coraz młodsi jesteście?

Pierwszy raz widzę ciebie bez okularów, o dziwo lepiej… Pora założyć szkła kontaktowe 

Bez okularów całkiem inaczej wyglądasz, nawet lepiej

– oceniają fani.

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze