Kuba Wojewódzki pokazał swoją dziewczynę?! Wygląda jak „Kim Kardashian”

Kuba Wojewódzki opublikował zdjęcie swojej dziewczyny. Fani pomylili ją z amerykańskimi celebrytkami. Podobno kobieta wygląda, jak jedna z sióstr Kardashian. Oceńcie sami!

Gwiazda TVN

Bez wątpienia Kuba Wojewódzki jest znaną osobowością medialną. Dziennikarz uwielbia szokować swoich widzów, czy to tekstami, czy zachowaniem. Kuba Wojewódzki ma wielu fanów, jak i przeciwników. Od kilkunastu lat związany jest ze stacją TVN. Tam właśnie Wojewódzki prowadzi od 2006 roku swój show.

Tajemnicza piękność

Z wpisów dziennikarza na Instagramie można zobaczyć Kubę na imprezach, prywatnie oraz poznać zarobki gwiazd show-biznesu. Teraz Kuba Wojewódzki opublikował zdjęcie tajemniczej kobiety.

Jak Kardashianka!

Kuba co jakiś czas publikuje zdjęcia, na których widać piękną kobietę o ciemnych włosach. Tajemnicza piękność to Angelika Wachowska. Choć Kuba Wojewódzki wciąż nie potwierdził, że jest w związku z modelką, to wiele wskazuje na to, że są kimś więcej niż dobrymi znajomymi. Fani Kuby nie pozostawili tego posta bez komentarzy. Wielu z nich sądziło, że na zdjęciu pozuje jedna z sióstr Kardashian:

Ja myślałem, że to któraś z Kardashianek

ja tez myslalam ze to Kim

bardziej Kendall

Kourtney Kardashian?
Cóż to za anioł?

Kuba Wojewódzki zarabia lepiej niż Robert Lewandowski. Ile właściwie zarabia dziennikarz?
Kuba Wojewódzki już wiele razy wspominał o kwestiach finansowych. Z pewnością brak pieniędzy nie daje się we znaki dziennikarzowi. Teraz zamieścił listę gwiazd, które najlepiej zarabiają...

Julia Wieniawa nie chciała przyjść do Wojewódzkiego. Panicznie boi się Kuby?
Julia Wieniawa cieszy się ogromną popularnością. Nic dziwnego, że dostaje liczne zaproszenia od prowadzących programy. Kuba Wojewódzki chciał ją gościć w swoim show. Odmówiła....

Kuba Wojewódzki największą gwiazdą Festiwalu w Gdyni?! „Ale z Ciebie śmieszek” Oceńcie sami [ZDJĘCIE]
Zdecydowanie to Kuba Wojewódzki był stał się najjaśniejszą gwiazdą Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Dziennikarz swoim „występem” na ściance zszokował wszystkich. Doceniacie...

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Kuba Wojewódzki pokazał swoją dziewczynę?! Wygląda jak „Kim Kardashian” to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.
Komentarze