Kultowy serial "Świat według Bundych" powraca! Jest oficjalna informacja

"Świat według Bundych" to amerykański sitcom, który zyskał sławę na całym świecie. Kręcony był w latach 1987-1997, ale długo jeszcze utrzymywał się w telewizji. W Polsce emitowano go dopiero od 1996. Plotki zostały teraz potwierdzone - będzie wielki powrót!

Ten serial był przełomem. Chociaż dziś już nas nie szokuje, to pierwsze odcinki oburzyły wielu widzów. Żartowano z różnych kontrowersyjnych tematów odważniej niż wcześniej, ale co najważniejsze; z amerykańskiej rodziny.

Nie dość, że nie uciekano przed stereotypami, to dodatkowo je wyolbrzymiano. Główni bohaterzy to sfrustrowany sprzedawca butów Al, jego leniwa do granic możliwości żona Peggy i ich dzieci - infantylna blondynka Kelly oraz Bud, który był w stanie zrobić wszystko, by zaciągnąć jakąkolwiek dziewczynę do łóżka. Rodzina życiowych nieudaczników z czasem przekonała do siebie widownię i stałą się inspiracją dla wielu twórców.

W różnych krajach pojawiły się odpowiedniki serialu, a humor prezentowany przez Bundych szybko podchwycono w telewizji. Aktorzy Ed O'Neill (teraz gra w serialu "Modern Family" / "Współczesna rodzina") i Katey Sagal (do niedawna odtwórczyni głównej kobiecej roli w "Sons of Anarchy") zyskali wiernych fanów.

Od pewnego czasu krążyły pogłoski o tym, że "Świat według Bundych" ma zostać wznowiony. David Faustino, czyli serialowy Bud, właśnie je potwierdził. Co prawda sequel będzie odmieniony, bo akcja skupić się ma właśnie na synu Ala, ale rodzina znów się pojawi, a obsada pozostanie niezmieniona.

Nie wiemy jeszcze kiedy spin-off będzie miał premierę, ale cieszymy się, że powstanie. Wy też?

Fragmenty serialu przeszły do historii... Przypomnijmy sobie piosenkę "Tata Psychopata":

Oceń ten artykuł 64 2

Ogólna ocena Kultowy serial "Świat według Bundych" powraca! Jest oficjalna informacja to: 96% / 100%, uzyskana z: 66 głosów.
Komentarze