Kurzajewski nie posiada się z radości. Z Cichopek ogłosili wszystko na wizji. Płyną gratulacje! [ZDJĘCIA]

Piątkowe wydanie "Pytania na śniadanie" było wyjątkowe. Maciej Kurzajewski podzielił się na antenie osobistym wyznaniem, a w studiu zapanowała wielka radość. Katarzyna Cichopek też nie kryła ekscytacji.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są parą

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od września 2020 roku tworzą zgrany duet jako prowadzący śniadaniowe pasmo „Pytanie na śniadanie”, natomiast od nieco ponad roku są parą także w życiu prywatnym. O tym, że są razem, poinformowali 7 października 2022 roku, dokładnie w 40. urodziny Kasi. Od tamtej pory łącząca ich relacja wzbudza niezwykle duże zainteresowanie.

Cichopek i Kurzajewski regularnie umilają poranki widzom TVP2. Tak było również w ten piątek. 1 grudnia zakochani poprowadzili kolejne wspólne wydanie „PnŚ”. Tym razem było ono szczególne. Maciej Kurzajewski w pewnym momencie zwrócił się do publiczności z osobistym wyznaniem:

Jeśli pytacie państwo, czy to będzie dobry dzień, to tak zapewniamy, że będzie. Korzystając z okazji, chciałbym z tego miejsca pogratulować i podziękować moim kolegom i koleżankom, z którymi 30 lat temu zaczynałem pracę w Telewizji Polskiej

Radość Kurzajewskiego w „Pytaniu na śniadanie”

Prowadzący, dzieląc się informacją na antenie, nie krył swojego wzruszenia. Stojąca obok niego Katarzyna Cichopek wkrótce dodała coś od siebie. Nie tylko pogratulowała ukochanemu, ale też zaczęła bić mu brawo i go przytuliła.

Gratulacje! 30 lat

– wykrzyknęła.

Para zdradziła ponadto, że szykuje imprezę z tej okazji. Szczegółów nie ujawnili, ale nie ma wątpliwości, że ten wyjątkowy dla Macieja Kurzajewskiego dzień był niezwykle ważny również dla jego współpracowników. Na instagramowym profilu „Pytania na śniadanie” pojawiły się zakulisowe zdjęcia oraz wpis skierowany bezpośrednio do prezentera:

Dziś świętujemy! Maciek Kurzajewski dokładnie 30 lat temu rozpoczął pracę w Telewizji Polskiej! Maćku, gratulujemy i bardzo cieszymy się, że jesteś z nami

Oceń ten artykuł 0 1