Laluna wróciła z Turcji. Pokazała efekty zabiegu liftingu powiek [WIDEO]

Laluna Unique, znana widzom z show "Królowe życia", ostatnio odwiedza Stambuł, by przejść kolejne operacje plastyczne. Oprócz białych jak śnieg licówek, celebrytka zdecydowała się na lifting powiek. Jak wygląda kilka dni po zabiegu?

Laluna przeszła lifting powiek

Laluna informowała na swoim Instagramie, że ma zamiar przejść kolejną operację plastyczną w Turcji, dokładniej w Stambule. To właśnie tam w ostatnim czasie zafundowała sobie śnieżnobiałe licówki. Tym razem celebrytka podjęła się poprawienia opadającej powieki. Lifting oczu miał zapewnić jej efekt tzw. "foxy eyes". Tuż po wykonaniu zabiegu zamieściła krótkie nagranie i pokazała swoją twarz. Przy okazji odpowiedziała na nurtujące pytania swoich fanów, którzy chcieli dowiedzieć się czegoś więcej na temat zabiegu liftingu oczu. Jedna z internautek zapytała wówczas, czy podniesione powieki będą w takim stanie przez cały czas, czy jednak za jakiś czas lekko opadną. Laluna odpowiedziała:

Tego nie wiem. Wydaje mi się, że nie. To przejdzie bardziej w taki naturalniejszy wygląd, ale wszystko będzie takie uniesione, bo wiem, jak mają inne kobiety, które to robiły i z nimi rozmawiałam. To dużo odmładza twarz. Na początku wygląda się jak Chińczyk serio, ale później buźka jak u lalki. Powinno być super, zobaczymy. Będę wam dawała znać –  odpowiedziała Laluna.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Laluna UNIQUE (@lala_laluna_official)

Laluna – operacje plastyczne

Laluna w trakcie trwania programu "Królowe życia" absolutnie nie wstydziła się tego, że korzysta z zabiegów poprawiania urody. Celebrytka otwarcie mówiła o tym, jakim operacjom się poddawała i ile na nie wydała. Wśród wielu z nich można wymienić lifting twarzy, powiększenie ust, usunięcie poduszek tłuszczowych z twarzy. Jak powiedziała sama Laluna, na wszystkie zabiegi wydała łącznie ok. 2 milionów złotych!

Tatuuje ciało, usuwa części ciała. Przeobraża się w "kosmitę" [FOTO]
Ludzie decydują się na kolczyki i tatuaże, aby zmienić co nieco w swoim wyglądzie. Inny cel w wyborze modyfikacji ciała ma Anthony Loffredo, który postawił na całkowitą metamorfozę. Przechodzi...

Oceń ten artykuł 2 10

Ogólna ocena Laluna wróciła z Turcji. Pokazała efekty zabiegu liftingu powiek [WIDEO] to: 16% / 100%, uzyskana z: 12 głosów.