Lara Gessler topless? Córka Magdy Gessler pokazała sylwetkę trzy miesiące po porodzie

Lara Gessler nieco ponad trzy miesiące temu po raz pierwszy została mamą; w październiku na świat przyszła bowiem wnuczka Magdy Gessler, która otrzymała imię Nena. Niedawno szczęśliwa młoda mama i jej partner - Piotr Szeląg - wybrali się na rodzinny urlop na jedną z hiszpańskich wysp, a teraz na Instagram Lary trafiła gorąca fotografia!

Lara Gessler i Instagram

Lara Gessler urodziła! Taka informacja obiegła media w drugiej połowie października zeszłego roku. Nena – bo takie imię otrzymała wnuczka Magdy Gessler, z miejsca skradła serca wszystkich wokół. Od tamtej pory minęło już nieco ponad trzy miesiące, a niedawno Lara Gessler wraz z córką i mężem – Piotrem Szelągiem – udała się na zagraniczny urlop. Ich hiszpańska, wakacyjna przygoda powoli się kończy, o czym poinformowała sama Lara.

No, to pa! Ostatnia kąpiel w oceanie już za mną. Nie pozostaje mi nic innego, jak zacząć wymyślać plusy minusowej temperatury...

Do swoich słów Lara Gessler dodała gorące zdjęcie, jako fotografa oznaczając swojego męża. Chociaż kadr został wykonany z oddali, to wiele wskazuje na to, iż jego bohaterka postawiła na kąpiel bez stanika.

„Figura bajka”

Taki widok nie mógł przejść w sieci bez echa! Wakacyjny klimat udzielił się internautom obserwującym profil Lary Gessler, a w komentarzach oczywiście nie mogło zabraknąć komplementów:

Figura bajka,

Piękna kobieta w pięknym miejscu,

Laaaaara, chce tak wyglądać 3 msc po!!! Ogień!!!

Pojawiło się również wiele odpowiedzi na temat plusów i minusów zimowej aury. Co ciekawe, nie brakowało zarówno zwolenników, jak i przeciwników tej pory roku! A wy, do której grupy należycie?

Lara Gessler pochwaliła się zdjęciem z jacuzzi. Wcześniej zapozowała tak jej mama. Magda Gessler pokazała niemal wszystko
Lara Gessler od kilku tygodni odpoczywa z bliskimi na Fuerteventurze, gdzie spędziła też tegoroczne święta. Ostatnio pochwaliła się w sieci zdjęciem z jacuzzi.

Oceń ten artykuł 2 18

Ogólna ocena Lara Gessler topless? Córka Magdy Gessler pokazała sylwetkę trzy miesiące po porodzie to: 10% / 100%, uzyskana z: 20 głosów.
Komentarze