Laura Breszka kilka lat temu straciła siostrę. Poruszająca historia gwiazdy "Przyjaciółek"

Laura Breszka to aktorka, którą doskonale znają fani serialu: "Przyjaciółki". Aktorka kilka lat temu podzieliła się na Instagramie poruszającą historią. W osobistym wpisie żegnała zmarłą siostrę...

Laura Breszka – dzieci

Laura Breszka to „twarz” bardzo dobrze znana z filmów i seriali. „Singielka”, „Przyjaciółki”, „Zakochani po uszy”, „O mnie się nie martw” – w tych produkcjach dzieliła się z innymi swoim aktorskim talentem.

Gwiazda aktywnie działa na Instagramie, gdzie „zdradza”, jak wygląda jej codzienność. Aktorka prowadzi profil, który obecnie śledzi już blisko 50 tysięcy internautów. To właśnie tam w 2020 roku poinformowała o życiu w cieniu tragedii. Okazało się, że 12 miesięcy wcześniej zmarła siostra Laury. Breszka wzięła w opiekę jej syna.

Laura Breszka z dziećmi na Instagramie

W sierpniu 2020 roku Laura Breszka opublikowała wpis, w którym poinformowała, że boryka się ze stratą siostry. Przyznała wówczas, iż wcześniej nie chciała dzielić się z internautami tą smutną informacją:

Rok temu odeszła od nas moja siostra, Olivka. Uwielbiała słonecznik i świetnie pływała. Zostawiła dwuletniego synka. Miała 36 lat. Ja dalej tego nie pojmuje. Nigdy tego, że jej naprawdę nie ma, nie poczuje. Dla mnie zawsze pozostanie żywą, roześmianą, najbardziej kumatą dziewczyną pod słońcem. Kochamy Cię bardzo, bardzo, bardzo i opiekujemy się Twoim Danielem. Rok temu nie napisałam o tym nawet na swoim fb. Dziś tego żałuję z różnych powodów. I myślę sobie – to Olivia nalegała na napis „Wasza pamięć o mnie, to moje życie teraz” na grobie taty. Każda myśl, każde słowo, nie wspominając już o modlitwie, ma moc. Duszyczka nasza, leć daleko.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Laura Breszka (@laura.breszka)

Breszka jest mamą córki, która otrzymała imię Lea. Aktorka, działając w sieci, stara się przy tym chronić prywatność pociech. Od czasu do czasu „przemyca” jednak rodzinne kadry oraz nagrania, które przeplata fotografiami prosto zza kulis nowych zawodowych projektów. Pod filmikiem ukazującym podopiecznych Laury nie zabrakło miłych słów:

Wspaniała mama.

Całusy dla dzieci

Cudowne dzieci.

"Kolejny syn - kolejna duma". Michał Wiśniewski podzielił się nowiną [FOTO]
Michał Wiśniewski pęka z dumy. Lider zespołu Ich Troje podzielił się wspaniałą nowiną. W poście mowa o dziecku wokalisty i jego piątej żony Poli.

Oceń ten artykuł 0 0