Letni hit o szortach? Nowy teledysk Alli Simpson feat. Jack & Jack "Roll 'Em Up" coraz popularniejszy!

17-letnia piosenkarka i modelka Alli Simpson nagrała kawałek z duetem Jack & Jack. Teledysk po kilkunastu godzinach od pojawienia się na YouTube przekroczył 100 tysięcy wyświetleń i liczba ta wciąż szybko rośnie!

Alli to młodsza siostra australijskiego piosenkarza Cody'ego Simpsona. Najpierw coverowała przeboje brata, a od pewnego czasu tworzy własne utwory. Właśnie zaprezentowała klip do piosenki, która powstała dzięki współpracy z niewiele starszymi, bo również nastoletnimi, chłopakami z Jack & Jack.

O duecie dwóch Jacków pisaliśmy 2 tygodnie temu, gdy pojawił się ich klip "California", który obejrzało już w tej chwili ponad 1,3 miliona Internautów. Alli Simpson w towarzystwie Jack & Jack zdobywa coraz większą popularność.

Utwór, który razem nagrali nosi tytuł "Roll 'Em Up", co przetłumaczyć można jako "podwiń je". Młodym piosenkarzom chodzi o krótkie spodenki, a w refrenie wiele razy usłyszeć możemy pytanie "Kto nosi krótkie szorty?" i odpowiedź Ellie "Ja noszę krótkie szorty!" (dosłownie: "short shorts").

Posłuchajcie i zobaczcie sami:

Oceń ten artykuł 9 13

Ogólna ocena Letni hit o szortach? Nowy teledysk Alli Simpson feat. Jack & Jack "Roll 'Em Up" coraz popularniejszy! to: 40% / 100%, uzyskana z: 22 głosów.