"Lewy" świętuje urodziny i strzela gole dla taty. Wzruszające słowa piłkarza

21 sierpnia najlepszy polski piłkarz - Robert Lewandowski, obchodził 34. urodziny. Z tej okazji jego klub FC Barcelona złożył mu życzenia. Kto czuwa nad "Lewym" podczas strzelania bramek? Piłkarz wyznał prawdę w wzruszających słowach.

Robert Lewandowski - życie prywatne i kariera

Robert Lewandowski urodził się 21 sierpnia 1988 roku w Warszawie. Miłość do sportu wyniosł jeszcze z domu rodzinnego. Jego mama Iwona była siatkarką pierwszoligowego AZS Warszawa oraz lekkoatletką. Natomiast ojciec Krzysztof uprawiał judo i grał w piłkę nożną w trzecioligowym Hutniku Warszawa. Robert od dziecka interesował się piłką nożną. Swoją karierę rozpoczął w Partyzancie Leszno. Następnie związał się ze Zniczem Pruszków, Lechem Poznań, a następnie Borussią Dortmund. Od lat jest kapitanem i członkiem reprezentacji Polski w piłce nożnej. W połowie lipca tego roku doszło do transferu Roberta z Bayernu Monachium do FC Barcelona.

 Jestem gotowy, by być częścią tego klubu o wspaniałej historii, pisać nową historię, wygrywać nowe tytuły. Jestem bardzo szczęśliwy. W futbolu zawsze trzeba mieć głód sukcesów, a ja go cały czas utrzymuję, żeby strzelać bramki i wygrywać mecze. Ważna jest również mentalność. Jestem we właściwym miejscu - mówił Robert podczas prezentacji w Miami.

Urodziny i gol dla taty

W niedzielę Robert obchodził swoje 34. urodziny. Z tej okazji kataloński klub wrzucił do sieci grafikę z jego podobizną. Wpis od razu obiegł sieć, a kolejni fani dołączyli się do życzeń. "Lewy" zdecydowanie ma powody do radości i dobrze czuje się w nowym klubie, dla którego już zdobył pierwsze bramki. Pierwszego zdobytego gola zadedykował swojemu zmarłemu ojcu.

Zawsze, gdy strzelam pierwszego gola w nowym klubie, dedykuję go ojcu. Wiem, że mnie ogląda i wspiera. Taka bramka, w dniu urodzin, ma dla mnie ogromne znaczenie. Tym bardziej, że jeszcze nigdy nie strzeliłem w pierwszej minucie - powiedział piłkarz.

Wyznał również, że w nowym klubie, nazywanym też "Dumą Katalonii", czuje się kochany,

 To wyjątkowe uczucie, które towarzyszy mi od początku przyjścia do Barcelony. To przyjemne - zdradził.

Tak Lewandowski strzelił pierwszego gola dla Barcelony! Otrzymał też prestiżowe wyróżnienie. "Jestem bardzo szczęśliwy"
Robert Lewandowski niedawno dołączył do zespołu FC Barcelona, a już ma na swoim koncie pierwszego gola dla nowej drużyny. Po zakończeniu spotkania "Lewy" otrzymał także prestiżowe wyróżnienie. Tak dziękował prosto z murawy!

Anna Lewandowska odpowiedziała na pytania o ciążę. Pokazała też zdjęcie z ciążowym brzuszkiem! [ZDJĘCIE]
Wywołana do tablicy przez Dominikę Gwit żona Roberta Lewandowskiego postanowiła odpowiedzieć na pytania o ciążę. Anna Lewandowska pokazała też ciążowe zdjęcia i zwróciła...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze