hity na MAXXa
hity na MAXXa

Liber znów jest zakochany? Piszą o nowej partnerce. "Bardzo podobna do Sylwii"

Marcin Piotrowski, czyli Liber, znów jest zakochany? Niespełna rok po tym, jak z Sylwią Grzeszczak ogłosili rozstanie, media obiegły wieści, jakoby raper miał znów się zakochać. Jak wygląda domniemana nowa miłość rapera?

Rozstanie Sylwii Grzeszczak i Libera

Sylwia Grzeszczak i Liber przez długie lata uchodzili za jedną z najlepiej dopasowanych par w polskim show-biznesie. 28 lipca 2014 roku wzięli ślub, a nieco ponad rok później – 5 grudnia 2015 roku doczekali się pierwszego i jedynego wspólnego dziecka, córki Bogny. Małżonkowie nie dotrwali do dziesiątej rocznicy ślubu. We wrześniu ubiegłego roku ogłosili rozstanie, co było wielkim szokiem nawet dla najwierniejszych fanów, najpilniej śledzących ich każdy krok.

Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy i szanujemy się! Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę. (…) Przeżyliśmy razem wiele szczęśliwych lat. Jesteśmy rodzicami, mamy najwspanialszy skarb w życiu! Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie

– zakomunikowali wówczas wspólnie.

Mimo wymownego oświadczenia, po ogłoszeniu przez Grzeszczak i Piotrowskiego zakończenia wieloletniego związku zaczęły mnożyć się rozmaite plotki. Do niektórych raper odniósł się podczas niedawnej wizyty u Żurnalisty. W trakcie wywiadu zapewnił m.in. że zamierza dalej pracować z byłą partnerką, co potwierdziła wkrótce premiera singla „Och i ach”, do którego tekst napisał właśnie Liber.

Jak zwykle dobra robota

– chwaliła wtedy publicznie ojca swojej córki Grzeszczak.

Liber ma nową partnerkę?

Tymczasem teraz w mediach pojawiły się sensacyjne doniesienia na temat życia prywatnego rapera. Według portalu Świat gwiazd Liber miał być widziany z kobietą, która została przedstawiona jako jego „nowa partnerka”. Jak pisze wspomniany serwis: „już się nie ukrywają”. Para była ponoć ostatnio w Sopocie.

Nie wiadomo, czy Liber był tam zawodowo czy prywatnie, ale z piękną towarzyszką zachowywali się jak turyści, jakich wielu o tej porze roku nad morzem

– twierdzi portal, cytując swojego informatora, który dodaje:

Jest bardzo podobna do Sylwii Grzeszczak. To wysoka brunetka o prostych długich włosach i z oliwkową karnacją. W pierwszej chwili można ją pomylić z byłą żoną Libera

Liber, mimo zapytań ze strony mediów, do tej pory nie odniósł się do tych rewelacji. I on, i Sylwia Grzeszczak od zawsze chronią swoją prywatność, dlatego można podejrzewać, że raper nieprędko – o ile w ogóle się na to zdecyduje – skomentuje medialne pogłoski.

Oceń ten artykuł 0 0