"Love Island 3". Stella i Piotr nie są już razem! Staniszewska ujawniła powody rozstania

Uczestnicy trzeciej edycji "Love Island. Wyspa miłości" nie są już razem. Stella Staniszewska i Piotr Szczurek rozstali się po sześciu tygodniach od zakończenia programu.

„Love Island 3”. Stella Staniszewska i Piotr Szczurek rozstali się

Stella Staniszewska i Piotr Szczurek, bohaterowie trzeciej edycji reality show „Love Island. Wyspa miłości”, nie są już razem. Uczestnicy randkowego programu Polsatu za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdzili, że się rozstali. Po programie byli ze sobą przez półtora miesiąca. W zamieszczonej na Instagramie relacji byli już partnerzy opowiedzieli o kulisach rozstania.

„Love Island 3”. Stella Staniszewska wyjaśnia powody rozstania

Stella i Piotr z trzeciej edycji „Love Island” nie są już parą. Poinformowali o tym w sobotę na Instagramie. Siedząc obok siebie, opowiedzieli o tym, dlaczego im nie wyszło.

Pomimo że nie jest to łatwa i prosta dla nas sytuacja, wiele osób trzymało za nas kciuki i chcemy być wobec was szczerzy. Tak, jak byliśmy w programie. Nieraz były między nami różne tarcia, nie zamiataliśmy tego pod dywan, zresztą tak jest w związku dorosłych ludzi. Czasem są tarcia, czasem trzeba włożyć więcej pracy, żeby coś funkcjonowało. My tę pracę wkładaliśmy w programie, po programie. Zamieszkaliśmy razem, daliśmy sobie szansę, ale życie to nie bajka

– stwierdził Piotr.

Zaraz po nim głos zabrała Stella. Uczestniczka programu „Love Island” wyjaśniła, dlaczego wraz z Piotrem podjęli decyzję o rozstaniu.

Oboje doszliśmy do wniosku, że nie zbudujemy wspólnej przyszłości. Ale zamierzamy utrzymywać kontakt, jak normalni, dorośli ludzie ze sobą rozmawiać…

– zaczęła, a Piotr dokończył za nią:

….i tak samo w nowych sytuacjach wspierać się i być dla siebie pomocą, jeśli to potrzebne

Stella Staniszewska i Piotr Szczurek to już druga para z ostatniej „Love Island”, której nie udało się zbudować poważnej i udanej relacji po programie. W pierwszej połowie maja, niecały miesiąc po finale, swoje rozstanie ogłosili Anna Burska i Cezary Mroczkowski:

"Love Island 3". Finaliści już się rozstali! Ogłosili koniec związku. "Życie po programie dużo weryfikuje"
Jedna z finałowych par trzeciej edycji randkowego show "Love Island. Wyspa miłości" rozstała się. Uczestnicy programu Polsatu oficjalnie ogłosili, że nie są już razem. Zdradzili, dlaczego im nie wyszło.

"Love Island 3". Stella i Piotr nie są już razem! Staniszewska ujawniła powody rozstania

fot. Instagram/@stella__staniszewska

"Love Island 3". Stella i Piotr nie są już razem! Staniszewska ujawniła powody rozstania

fot. Instagram/@stella__staniszewska

Oceń ten artykuł 12 46

Ogólna ocena "Love Island 3". Stella i Piotr nie są już razem! Staniszewska ujawniła powody rozstania to: 20% / 100%, uzyskana z: 58 głosów.