"Love Island 4". Arek wrócił do byłej sprzed programu. Pokazał wspólne zdjęcie. To piękna brunetka [FOTO]

Telewidzowie poznali Arka Kapuścińskiego dzięki programowi "Love Island. Wyspa miłości". W reality show nie znalazł miłości. Niedługo po opuszczeniu willi wrócił do byłej partnerki. Teraz pochwalił się pierwszym wspólnym zdjęciem. Piękna para?

Arek Kapuściński był uczestnikiem „Love Island”

Arkadiusz Kapuściński był uczestnikiem zakończonej dwa tygodnie temu czwartej edycji randkowego reality show „Love Island. Wyspa miłości”. 27-latek dał się poznać jako jeden z najbardziej kochliwych uczestników programu. Na wyspie miłości początkowo był w parze z Andzią. Ich relacja budziła niemałe emocje, ale nie trwała długo. Później wydawało się, że może stworzyć coś więcej z Aleksandrą. Podczas pobytu w Casa Amor wszystko jednak się zmieniło. Kapuściński wrócił stamtąd z Laurą, zostawiając poprzednią partnerkę na lodzie. Widzowie nie uwierzyli w szczerość łączącego ich uczucia i wyeliminowali ich z gry przy pierwszej okazji. Zdaje się, że „mieli nosa” co do Arka, albowiem tuż po powrocie do Polski uczestnik „Love Island” wrócił do swojej byłej partnerki, z którą spotykał się jeszcze przed programem.

Arek z „Love Island” wrócił do byłej dziewczyny

Plotki o tym, że Arek z „Love Island” wrócił do byłej partnerki, krążyły już od pewnego czasu. Teraz uczestnik randkowego reality show Polsatu oficjalnie i ostatecznie potwierdził spekulacje fanów. Kapuściński nie kryje już swojego szczęścia. 27-latek opublikował w sieci zdjęcie ze swoją nową-byłą dziewczyną Klaudią i napisał pod spodem:

„Zawsze wybieraj to, co może sprawić, że będziesz szczęśliwy, nie patrząc na to co pomyślą inni, chyba że chcesz by szczęśliwi byli wszyscy oprócz ciebie”. A w moim „cabrio” jest miejsce tylko dla tej pani!

Wpis uczestnika „Love Island” spotkał się z niezwykle ożywioną reakcją jego obserwatorów. Wspólne zdjęcie pary skomentowała m. in. jego programowa koleżanka Paulina Szczuc.

Piękni

– podsumowała.

Fani życzą Kapuścińskiemu i jego ukochanej szczęścia. Wielu nie ma wątpliwości, że to prawdziwa miłość.

Super! Czasami potrzeba czasu, aby człowiek zrozumiał, co stracił. Powodzenia!

Wszystko w swoim czasie, tak jak miało być. Kibicuję bardzo 

Stara miłość nie rdzewieje

I jak ty się miałeś zakochać w jakiejkolwiek dziewczynie w „Love Island”, jak w głowie miałeś taką dziewczynę. Szczęścia! Pięknie razem wyglądacie

Najpiękniejsza para! Widać, że to prawdziwa miłość

– komentują.

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze