"Love Island 4". Magda i Wiktor będą mieli razem dziecko?! Zaskakujące słowa Karoliny Gilon. "Mogę być matką chrzestną?"

Czwarty sezon programu "Love Island. Wyspa miłości" wygrali Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki. Po finale znaleźli się pod prawdziwym gradobiciem pytań. Gospodyni randkowego reality show zaskoczyła wszystkich pytaniem o dziecko. Coś jest na rzeczy?

„Love Island”. Magda i Wiktor zwycięzcami czwartej edycji

W niedzielę 10 października na antenie Polsatu pokazano wielki finał czwartej edycji reality show „Love Island. Wyspa miłości”. O tym, kto wygra, zdecydowali widzowie, którzy poprzez oficjalną aplikację programu mogli głosować na swoich faworytów. Niemal połowę głosów, bo aż 47%, zdobyli Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki. To właśnie oni zostali wybrani zwycięzcami programu. Drugie miejsce zajęli Aleksandra Stręk i Adrian Wdowiak, a trzecie – Paulina Szczuc i Andrzej Majchrzak.

„Love Island”. Karolina Gilon pyta zwycięzców o ślub i dziecko

Po finale czwartego sezonu „Love Island” ze zwycięzcami na gorąco rozmawiała Karolina Gilon. Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki potwierdzili jej, że po powrocie do Polski zamierzają zamieszkać razem w Warszawie. Prowadząca okazała się wobec nich bardzo bezpośrednia i, słuchając o ich ambitnych planach dotyczących wspólnej przyszłości, w pewnym momencie wypaliła:

Czy mogę być matką chrzestną waszego dziecka? Albo świadkiem na ślubie?

Pytanie nieco zawstydziło Magdę i Wiktora. Para zaniemówiła.

No, przegadamy to… W swoim czasie

– próbował wybrnąć Biernacki.

Chwilę później Karolina wyjaśniła, że tylko żartowała, i sprawnie przeszła do kolejnych pytań. Poruszyła m. in. temat pieniędzy. Zwycięzcy przyznali, że nie myśleli jeszcze o tym, na co wydadzą 100 tysięcy złotych, którymi podzielą się po połowie. Zdradzili jedynie, że chcieliby wybrać się na wspólne wakacje.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze