"Love Island 4". Pięć piękności i pięciu przystojniaków. Zobaczcie nowych uczestników z Casa Amor [ZDJĘCIA]

Casa Amor w "Love Island 4" to coś, na co fani randkowego reality show Polsatu czekali od dawna. W programie pojawiło się pięć nowych uczestniczek i pięciu nowych uczestników. Czy namieszają w dotychczasowych relacjach na wyspie miłości? Zobaczcie ich zdjęcia.

Casa Amor w „Love Island 4”

Już prawie miesiąc temu na antenie Polsatu zadebiutowała czwarta edycja reality show „Love Island. Wyspa miłości”. Program jest już za półmetkiem, ale to nie koniec emocji. W piątkowym odcinku widzowie poznali aż dziesięcioro nowych uczestników. To oznacza, że przyszedł czas na Casa Amor – czyli coś, na co fani „Love Island” czekali od dawna. Znani już telewidzom uczestnicy przeprowadzili się do drugiej willi, gdzie poznali pięć prawdziwych piękności. Tymczasem „stare” uczestniczki będą teraz mieszkać z pięcioma nowymi singlami.

Czy nowym uda się namieszać w dotychczasowych relacjach w „Love Island”? To nie ulega wątpliwości. Paulina, która zdawała się tworzyć całkiem zgraną parę z Andrzejem, już zdecydowała, że chce znaleźć sobie nowego partnera. Także singielka Ola niezwykle ucieszyła się na pojawienie nowych kandydatów.

Casa Amor. Nowe uczestniczki

W Casa Amor zamieszkało pięć nowych singielek. To Edyta Marciniuk, Iwona Stypuła, Laura Zawadzka, Marta Jureczko i Violetta Pyzik. Panowie byli nimi wyraźnie oczarowani. Czy którejś z dziewczyn uda się pozostać w programie na dłużej?

Casa Amor. Nowi uczestnicy

Adrian „Adi” Korakiewicz, Dawid Roszak, Mateusz Smorczewski, Patryk Kumański i Wojciech Rusek to nowi uczestnicy „Love Island”. Myślicie, że podbiją serca mieszkanek willi miłości?

Oceń ten artykuł 0 2
Komentarze