"Love Island 6". Kamil znów podpadł widzom: "Ale toksyczny". Co wydarzyło się na "Wyspie miłości"?

Oglądacie "Love Island"? W nowym odcinku Kamil przeprowadził krótką rozmowę z Sarą, a jego zachowanie nie spodobało się widzom. W mediach społecznościowych rozgorzała dyskusja! Czym Kamil "podpadł" internautom?

„Love Island”, sezon 6, odcinek 21. Casa Amor i nowi uczestnicy

Na „Wyspie miłości” robi się coraz goręcej! Miniony odcinek upłynął pod znakiem kolejnego etapu; Casa Amor to nowa willa, do której „podstępem” zostały przeniesione uczestniczki. Tam już czekali na nie bohaterowie, którzy bardzo chcieli je poznać. Najpierw na „randki” udały się Sara i Wero, które rozmawiały z Patrykiem oraz Pawłem. Następnie na spotkania udały się Wiktoria i Natalia, a czekali już na nie Kuba i Piotr. Ciekawie przebiegła także randka Pauli oraz Roksi, które powitał Patryk. Dopiero na zakończenie wszystkich spotkań Islanderki dowiadywały się, że właśnie rozpoczyna się Casa Amor!

Także mieszkańcy „starej willi” nie mogli narzekać na nudę! Podczas gdy ich partnerki poznawały nowych kolegów, oni powitali u siebie kolejne uczestniczki. Na „Wyspie miłości” pojawiły się bowiem: Natalia, Ada, Alicja, Klaudia oraz Angelina.

Kamil i Sara z „Love Island 6”

Nieco wcześniej widzowie byli świadkami krótkiej rozmowy między Sarą a Kubą. Tuż przed wyjściem na randkę Islanderka poinformowała partnera o tym, że wraz z Wero otrzymały wiadomość i wybierają się na spotkanie. Mężczyźnie nie spodobał się taki obrót spraw – unikał czułości z Sarą, która nie kryła irytacji.

Ty jesteś chyba niepoważny! Serio?

– dopytywała.

Finalnie Kamil postanowił naprawić swój błąd i – tuż przed wyjściem Sary – zmienił swoje zachowanie. Będąc z kolegami, skomentował jednak ubiór dziewczyn, mówiąc:

One idą na randkę (…). Poubierały się ładnie; widziałeś – szpileczki…

Na jego słowa zareagował Paweł:

A co, mają w piżamie pojechać?

Ale przecież ja nic nie mówię

– skwitował krótko Kamil.

Zachowanie partnera Sary nie umknęło uwadze widzów komentujących odcinki „Love Island” w sieci. W komentarzach znów pojawiło się sporo dość krytycznych wypowiedzi.

Internauci komentują zachowanie Kamila z „Love Island 6”

Niektórzy internauci wprost przyznali, że niektóre zachowania Kamila są dla nich niedopuszczalne:

O Kamil, super rokowania na przyszłość... Szantaż emocjonalny, zakazy, zazdrość.

Patrzę i nie wierzę. Gość okręcił ją wokół palca, ciągnie za sznurki i gra pierwsze skrzypce w tej relacji. Nie liczy się z jej uczuciami, musi być po jego myśli, inaczej traci równowagę (…).

Ale toksyczny.

Przed kolegami zgrywa, że go nie rusza, a w rzeczywistości toksyczny na maxa. Może ona zmądrzeje, jeszcze jest nadzieja.

Z drugiej strony pojawiły się słowa od osób, które kibicują Sarze i Kamilowi:

Kamilowi i Sarze życzę szczęścia i miłości, są fantastyczną parą, powodzenia.

Każdy jest z kim chce. To są ich wybory. Pytanie, czy osoby, które krytykują, mają idealnie w swoim życiu.

Widać, że Kamil się poprawił od początku i coraz bardziej czuć chemię pomiędzy nimi i Sara chce z nim być.

Jak przebiegnie wizyta pań w Casa Amor? Czy Sara i Kamil zdecydują się kontynuować relację? Które pary nie przetrwają rozłąki? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań przyniosą nowe odcinki „Love Island”! Program można oglądać od poniedziałku do piątku oraz w każdą niedzielę o godz. 22:10 w telewizji Polsat.

Burza w komentarzach po nowym odcinku "Love Island". Zachowanie Sashy podzieliło widzów: "Brak szacunku do kobiet"
Nowy sezon "Love Island" cieszy się sporym zainteresowaniem widzów. Co wydarzyło się w nowym odcinku? Tym razem uwagę odbiorców zwróciła wymiana zdań między Sashą a Roksaną. Zdaniem...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze