"Love Island 7". Agata i Adam dali się ponieść chwili. Widzowie oburzeni ich zachowaniem! "Ciekawe, czy w realnym życiu też są tak niewierni"

"Love Island 7" nie przestaje zaskakiwać! W nowym odcinku Agata i Adam dali się ponieść chwili, zatracając się w namiętnym pocałunku. Widzowie nie mogli przejść obojętnie wobec takiego obrotu spraw! "Ciekawe, czy w realnym życiu też są tak niewierni" - zastanawiali się w komentarzach…

„Love Island 7”, sezon 7, odcinek 16. Co się wydarzyło? Streszczenie

„Love Island 7” wzbudza niemałe zainteresowanie widzów; każdy nowy odcinek przyciąga ich przed telewizory jak magnes, a uczestnicy dbają o to, by „Wyspa miłości” była pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji. Po tym, jak Doda zaprosiła Islanderów do kręgu ognia i odczytała im krytyczne oceny widzów, wielu fanów „LI” miało nadzieję na uspokojenie sytuacji w willi. Nic bardziej mylnego! 16. odcinek, który telewizyjna „Czwórka” wyemitowała w czwartkowy wieczór, przyniósł kolejne zaskakujące sceny. Agata i Adam mocno się do siebie zbliżyli, stawiając na namiętny pocałunek. Ich „chwilę zapomnienia” zarejestrowały kamery, a początkowo uczestniczka show nie chciała, by reszta grupy dowiedziała się o ich zachowaniu. Przypomnijmy: Agata jest w związku z Hubertem, a Adam stworzył parę z Beatą.

Nie powiemy nikomu – przekonywała swojego rozmówcę.

„Love Island 7”. Nowe odcinki – emisja w TV i online. Kiedy i gdzie oglądać?

Uczestnicy „Love Island 7”, a ściślej: ich zachowanie, każdorazowo jest szeroko komentowane przez widzów programów aktywnych na Instagramie i Facebooku. Nie inaczej było tym razem! Sposób, w jaki Agata i Adam potraktowali swoich partnerów, zszokował fanów „Wysypy miłości”, którzy dali upust swoim emocjom pod postami.

I jeszcze ten tekst Agaty, że nikomu nie powiedzą. Ciekawe czy w realnym życiu też są tak niewierni w związkach.

Tego chyba nikt się nie spodziewał.

Boli fakt, że nie zdają sobie sprawy, jak krzywdzą swoje pary, bardzo mi szkoda Beaty i Huberta.

Agatka to sobie chyba za bardzo do serca wzięła, że się zachowuje jak w starym małżeństwie. Teraz na siłę będzie chciała pokazać, jaka to ona szalona wariatka, co za żenada – punktowali.

Zwiastun nowego epizodu wskazuje na to, że prawda o pocałunku wyjdzie na jaw, a Beata – ze łzami w oczach – zapowie koniec relacji z Adamem. Jak zareaguje Hubert? Czy Agata i Adam przeproszą za swoje zachowanie? Odpowiedzi przyniosą nowe odcinki „Love Island 7”! W TV4 można je śledzić od poniedziałku do piątku oraz w każdą niedzielę o godz. 21:00, a online – na stronie nadawcy.

Alicja z "Love Island" znów "podpadła" widzom. Wszystko przez jej zachowanie! "Nadal nie rozumie błędu"
Co przyniósł nowy odcinek programu: "Love Island. Wyspa miłości"? Emocje niemal sięgnęły zenitu! Doda bezlitośnie wypunktowała błędy uczestnikom, ale nie wszyscy zgodzili się z opiniami...

Oceń ten artykuł 2 2

Ogólna ocena "Love Island 7". Agata i Adam dali się ponieść chwili. Widzowie oburzeni ich zachowaniem! "Ciekawe, czy w realnym życiu też są tak niewierni" to: 50% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.