"Love Island 9". Adrian i Oliwia pożegnają się z "Wyspą miłości"? Widzowie wpadli na trop!

Gorąco na "Wyspie miłości"! W nowym odcinku widzowie dowiedzą się, która para pożegna się z show. Co ciekawe, czujni internauci już wpadli na pewien trop... Swoimi przemyśleniami podzielili się w komentarzach.

„Love Island. Wyspa miłości”, sezon 9., odcinek 23. Uczestnicy, pary

9. sezon programu: „Love Island. Wyspa miłości” trwa w najlepsze. Nowe odcinki można oglądać od poniedziałku do piątku oraz w każdą niedzielę o godz. 22:00 w TV4. Powtórki są dostępne online – na platformie: polsatboxgo.pl. Uczestnicy spędzili w hiszpańskiej willi już kilka tygodni, a odbiorcy mogli dość dobrze ich poznać. W 23. odcinku pary skonfrontowały się z opiniami fanów „LI”. Nie wszystkie wypowiedzi były miłe…

Niedzielny epizod „Love Island” zakończył się zapowiedzią… pożegnania jednej z par! Prowadząca show – Karolina Gilon – poprosiła mieszkańców „Wyspy miłości” o wytypowanie duetu z najmniejszą szansą na miłość. Chociaż werdykt zostanie ogłoszony dopiero dziś, to niektórzy widzowie są niemal pewni wyniku. Ich zdaniem to Oliwia i Adrian pożegnają się z projektem!

Adrian i Wiktoria z „Love Island 9” odpadną z show?

Przypomnijmy: Adrian od początku trwania nowego sezonu „Love Island” wzbudzał skrajne emocje wśród widzów. Wszystko przez jego zachowanie względem innych członków grupy. Także Oliwia nie cieszy się sympatią odbiorców. Nic więc dziwnego, że niektórzy fani „Wyspy miłości” z niecierpliwością czekają na wyeliminowanie wspomnianego duetu.

Pewniak, że odpada Oliwia z Adrianem.

Jak Adrian i Oliwia nie odpadną, to już totalne jaja.

Pewnie odpadnie Adrian, a z jednej strony szkoda, bo zobaczyłabym go w Casa, jak zakochuje się na nowo, żeby dopiec Wiki.

Adrian i Oliwka. Byli widziani w Maladze razem kilka dni temu – można przeczytać w sekcji komentarzy.

Czy przeczucia użytkowników sieci okażą się trafne? Co przyniesie nowy odcinek „Love Island 9”? Na czym polega kolejny etap show, czyli Casa Nova? Tego widzowie dowiedzą się już dziś wieczorem! Będziecie oglądać?

Nowy odcinek "Love Island 9" rozsierdził widzów. Wprost piszą o "ustawce"!
Kto odpadł z "Love Island 9"? Tym razem z "Wyspą miłości" pożegnał się Piotr. Taki werdykt nie spodobał się wielu widzom, którzy wyrazili swoje niezadowolenie w komentarzach. Nie zabrakło krytyki skierowanej w stronę...

Oceń ten artykuł 5 10

Ogólna ocena "Love Island 9". Adrian i Oliwia pożegnają się z "Wyspą miłości"? Widzowie wpadli na trop! to: 33% / 100%, uzyskana z: 15 głosów.