"Love Island 9". Zachowanie Dana przed kamerami rozwścieczyło widzów. "Do domu wyjazd"

Temperatura na "Love Island" rośnie z odcinka na odcinek! Trwa Casa Nova, a uczestniczki mogły "podejrzeć", jak ich partnerzy powitali nowe mieszkanki willi. Zachowanie Dana doprowadziło Patrycję do łez...

„Love Island. Wyspa miłości”, sezon 9., odcinek 26. Co się wydarzyło? Streszczenie

Co przyniósł nowy odcinek programu: „Love Island. Wyspa miłości 9”? Po tym, jak uczestnicy pożegnali kolejną parę – Oliwię i Adriana – panie udały się do drugiej willi, rozpoczynając tym samym kolejny etap show: Casa Novę. Polega on na „rozdzieleniu” dotychczasowych duetów – tym samym Islanderzy mają „test wierności”, ponieważ u ich boku pojawiły się… inne panie! Poczynania uczestników „LI” śledzą ich dotychczasowe partnerki, dzięki czemu mogą poznać ich „prawdziwe twarze”. Szczególnie bolesne było to dla Patrycji, która na „Wyspie miłości” była w relacji z Danem. Kobieta zobaczyła bowiem na ekranie swobodne zachowanie kolegi, który bez skrępowania zbliżał się do nowych Islanderek…

„Casa Nova” w „Love Island 9”

Przypomnijmy: początkowo Dan był mocno zainteresowany Emi, wyznając jej swoje uczucia. Ta jednak postanowiła zakończyć ich relację, co nie spodobało się mężczyźnie. Z czasem Dan przełknął gorycz porażki, otwierając się na inne dziewczyny. Jego uwagę skradła Patrycja, która – chociaż na chwilę opuściła „Wyspę miłości” – to wróciła do willi. Kiedy więc wiele wskazywało na to, że tę dwójkę połączyła silna więź, prawda okazała się zupełnie inna. Patrycja z niedowierzaniem oglądała wideo, na którym jej partner namiętnie całował m.in. Amandę. W pewnym momencie w oczach partnerki Dana pojawiły się łzy.

Ja nie mogę tego oglądać – wyznała w pewnym momencie, opuszczając resztę dziewczyn.

W innym miejscu dodała, iż jest „zażenowana”.

Dan z „Love Island 9” pod lupą widzów

Podobne odczucia mieli również widzowie „Love Island” oglądający nowe odcinki. W mediach społecznościowych wybrzmiała ostra krytyka pod adresem Dana:

Oby to Dan był kolejną osobą, która wyleci z programu, ciężko się na to patrzy, co on wyprawia.

On to od początku wiadomo, że tam nie poszedł po miłość, tylko po wygraną, szkoda Pati, bo bardzo ładna i fajna dziewczyna.

Szkoda mi Patrycji. Dan to do domu wyjazd, dwulicowy...

Błazen z tego Dana, naprawdę to robi się niesmaczne. Odrażający jest, nastawiony tylko na jedno.

Co jeszcze wydarzy się na „Wyspie miłości”? Tego widzowie dowiedzą się z nowych odcinków! Kiedy i gdzie oglądać „Love Island 9”? Emisja od poniedziałku do piątku oraz w każdą niedzielę o godz. 22:00 w TV4. Powtórki są dostępne online – na platformie polsatboxgo.pl.

Karolina Gilon nie przyjęła propozycji udziału w "Tańcu z gwiazdami". Powiedziała dlaczego
Wielokrotnie mówiło się o rzekomym udziale Karoliny Gilon w "Tańcu z gwiazdami". Do tej pory jednak celebrytka nie zdecydowała się powalczyć o Kryształową Kulę. Teraz zdradziła, co stanęło na przeszkodzie.

Oceń ten artykuł 5 3

Ogólna ocena "Love Island 9". Zachowanie Dana przed kamerami rozwścieczyło widzów. "Do domu wyjazd" to: 62% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.